Trendyol'dan ekran kartı almak

Lumos

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  

Sizce bu ekran kartı alınır mı? Satıcı veya site herhangi bir sıkıntı çıkartır mı? Aranızda daha önceden buradan alışveriş yapan oldu mu?

4500TL fazla ucuz ama sorun yok gibi gözüküyor.

Biraz miktar daha ucuz seviyede 2 fanlı Inno3d ve 3 fanlı Palit mevcut. Windforce'un standart bir soğutmaya sahip olduğunu hatırlatırım. Link bırakayım size.

Yapıştır. Hayırlı olsun. O nasıl fiyat yahu.
.

Haha benim kart da var. Düşün derim :D. Sonuçta bunu da bir mağaza satıyor, MT bilişim'miş adı.
Garip bir şekilde ucuz geldi sormak istedim size. :D
Biraz miktar daha ucuz seviyede 2 fanlı INNO3D ve 3 fanlı Palit mevcut. Windforce'un standart bir soğutmaya sahip olduğunu hatırlatırım. Link bırakayım size.

Bunlardan alırsam garanti konusunda sıkıntı çıkar mı?

Biraz miktar daha ucuz seviyede 2 fanlı INNO3D ve 3 fanlı Palit mevcut. Windforce'un standart bir soğutmaya sahip olduğunu hatırlatırım. Link bırakayım size.

Bunları bilmem de Windforce OC kullanan arkadaşım var çok memnun ve bildiğim kadarıyla soğutması en başarılı 2070 Super GPU'lardan biri. Belki de en iyisi. Öyle standart bir soğutma falan değil.

Garip bir şekilde ucuz geldi sormak istedim size. :D

Bunlardan alırsam garanti konusunda sıkıntı çıkar mı?

Orjinal, kapalı kutuda gelen ürünler. N11 üzerinden satışları yapılmakta. Garaj Online'ın bireysel sitesi de mevcut ayrıca.

Bunları bilmem de Windforce OC kullanan arkadaşım var çok memnun ve bildiğim kadarıyla soğutması en başarılı 2070 Super GPU'lardan biri. Belki de en iyisi. Öyle standart bir soğutma falan değil.

Sizin bilmiyor olmanız, bu ürünleri kötü ya da aşağı yapmıyor. Sadece Nvidia için ekran kartı üreten firmalar. Ayrıca Gigabyte'ın o modeli "en iyi" soğutma sağlayan ürünü değil. Link:

Yukarıda attığım Trendyol sitesinden alırsam iade koşulları nasıl oluyor. Ürün istediğim gibi gelmez veya hasarlı bir kutuda gelirse iade edebilir miyim?

Yukarıda attığım Trendyol sitesinden alırsam iade koşulları nasıl oluyor. Ürün istediğim gibi gelmez veya hasarlı bir kutuda gelirse iade edebilir miyim?

Kolay iade gibi seçenekler bu tarz alışveriş sitelerinin hemen hemen hepsinde mevcut. Ayrıca bilgilendirmede de yer alan bir içerikten alıntı yapayım:

"15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın."

Sizce bu ekran kartı alınır mı? Satıcı veya site herhangi bir sıkıntı çıkartır mı? Aranızda daha önceden buradan alışveriş yapan oldu mu?

Alım sağladınız mı ben de almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı