Trendyol'dan hazır bilgisayar alınır mı?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Trendyol'dan şöyle bir sistem almak istiyorum ama araştırdığımda alınmaz parçalar eski gönderiliyor diyenler var ama ne yapacağımı bilemedim. Nereden almamı önerirsiniz ya da Trendyol'dan almamı önerir misiniz?

Zeiron Martial Pro X20 Ryzen 5 5600x 32gb Ddr4 512gb M.2+1tb Hdd Rtx3060 Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Trendyol'dan veya Hepsiburada'dan alınmaz, hazır sitem alacaksan GameGaraj öneririm

Kesinlikle alınmaz. Bilgisayar satan Gaming gen TR, İtopya, Sinerji, İncehesap gibi sitelere bakın.
1693315090196.png

Yüksek hızlı yazıp bırakmışlar. Parçalar hakkında hiçbir marka bilgisi yok. Ekran kartı Galax sadece onu belirtmişler. SSD kim bilir hangi sorunlu ucuz parça. PSU desen bomba gibi zaten.

Merhaba arkadaşlar, Trendyol'dan şöyle bir sistem almak istiyorum ama araştırdığımda alınmaz parçalar eski gönderiliyor diyenler var ama ne yapacağımı bilemedim. Nereden almamı önerirsiniz ya da Trendyol'dan almamı önerir misiniz?

Zeiron Martial Pro X20 Ryzen 5 5600x 32gb Ddr4 512gb M.2+1tb Hdd Rtx3060 Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Hayır.

Geri
Yukarı