Trendyol'dan kıyafet yırtık geldi

Froxy7

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ürün yırtık geldi. Ben bunun iadesini istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Fotoğraf çekip iade talebi oluşturacaksınız. Yırtık geldi diye ekleyeceksiniz. Karşı talep oluşmaz. Yıkamadan, geldiği gibi yollarsınız. Yırtık olmasa da 14 gün iade hakkınız var zaten.

Trendyol desteğe iade için yazabilirsin. ❤️

Fakat onlar da büyük ihtimal uygulama veya siteden siparişlerim kısmından siparişi seçip iade talebi oluşturmanı isteyeceklerdir. Sana talep oluşturduktan sonra anlaşmalı oldukları kargoda geçerli bir kod gönderecekler vs. diye uzuyor süreç. İşlem yaparken bilgilendirirler zaten. 🥰

Trendyol desteğe iade için yazabilirsin. ❤️

Fakat onlar da büyük ihtimal uygulama veya siteden siparişlerim kısmından siparişi seçip iade talebi oluşturmanı isteyeceklerdir. Sana talep oluşturduktan sonra anlaşmalı oldukları kargoda geçerli bir kod gönderecekler vs. diye uzuyor süreç. İşlem yaparken bilgilendirirler zaten. 🥰

Kıyafetin yırtık olduğuna dair bir kanıt isterler mi yoksa iade mi direkt alırlar mı?

Kıyafetin yırtık olduğuna dair bir kanıt isterler mi yoksa iade mi direkt alırlar mı?
Kanıt isterlerse çeker atarsın en kötü,keşke kargoyu açarken de çekseydin diyeceğim ama boşuna moral bozmaya gerek yok o yüzden deneyeceğim.

İade almazlarsa THH'ye kadar yolu var ama bir tişört için uğraştıracaklarını hiç sanmıyorum.

Sorunsuz iadeler. ❤️

Kanıt isterlerse çeker atarsın en kötü, keşke kargoyu açarken de çekseydin diyeceğim ama boşuna moral bozmaya gerek yok o yüzden deneyeceğim.

İade almazlarsa THH'ye kadar yolu var ama bir tişört için uğraştıracaklarını hiç sanmıyorum.

Sorunsuz iadeler. ❤️

Teşekkürler.

Geri
Yukarı