Trendyol'dan aldığım gamepad bozuk ve kutusu yırtık çıktı

Crunchy

Picopat
Daha fazla  
Trendyol'dan 23 Nisan 2023 - 00:38 tarihinde DoubleShock 4 gamepad aldım 26 Nisan Çarşamba günü kargoyu açtığımda kutusu yırtık gamepad sol analoğu bozuk çıktı. Ben bunu nasıl iade edeceğim?

Müşteri hizmetleri iade talebi açacak, büyük ihtimalle (umarım olmaz ama) satıcı iade edilen ürünü kabul etmeyecek, THH başvurman gerekecek ve büyük ihtimalle THH'de uzun vadede de olsaa ondan söke söke paranı alacağından dolayı 1 ay geçmeden (THH yoğunsa biraz uzar belki) iadeyi kabul edecek. Trendyol müşteri desteği konusunda ürünün garantisi benim yeğen diyen dayılardan çok farkı yok benim gözümde. Sırf bu yüzden Amazon hariç nereden ürün alırsam alayım kutu açarken videoya çekiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sağ olun iade yerine açtım içini tamir ettim iyi günler.

Sipariş detaylarından iadeyi seçeceksin, durumu anlatıp kargoya teslim edeceksin bu kadar.

İade talebi oluşturup hasarlı ürün olduğunu belirteceksin. İstersen müşteri hizmetleri ile görüşüp daha detaylı bilgi alabilirsin.

Müşteri hizmetleri iade talebi açacak, büyük ihtimalle (umarım olmaz ama) satıcı iade edilen ürünü kabul etmeyecek, THH başvurman gerekecek ve büyük ihtimalle THH'de uzun vadede de olsaa ondan söke söke paranı alacağından dolayı 1 ay geçmeden (THH yoğunsa biraz uzar belki) iadeyi kabul edecek. Trendyol müşteri desteği konusunda ürünün garantisi benim yeğen diyen dayılardan çok farkı yok benim gözümde. Sırf bu yüzden Amazon hariç nereden ürün alırsam alayım kutu açarken videoya çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı