Trendyol'dan PS4 Slim alınır mı?

Peki 2.el atabileceğiniz ilan var mı garantili 2 kollu? Baktım ama pek bulamadım.

PS 5 dijital yaklaşık 6.5 k gibi çıkacak ve PS5'in oyunlarının da 500 TL olduğunu düşünürsek PS4 daha iyi bir tercih.
Yurtdışından ucuz yollu ulaşılır her türlü.
3800 liraya PS4 mantıklı demek için hangi açıdan bakmak lazım onu düşünüyorum... İkinci el aşırı fazla ilan vardır 2k civarı onlara baksın.
Peki 2.el atabileceğiniz ilan var mı garantili 2 kollu? Baktım ama pek bulamadım.
Hangi şehir?

Bulamadım atma şansınız var mı?

Nasıl rahat oynatımıyor sen God of War'ı Last of Us'ı youtubeırlar yayıncı hangi cihazdan oynuyor sanıyorsun konsolun kendine özel optimizasyonu var konsolda oyun kasma gibi bir şey yok.

Hocam siz bilgili bir adama benziyorsunuz ben bu ürünü alsam oyunları rahat oynayabilir miyim? Uncharted God of War spider-man gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum.
Hayır, Slim ses çıkarmıyor, ömrü de bi' 3-4 sene var. Fat kasa ses çıkarıyor. @Lintos

Peki bu attığım ürün fat kasa mı? Sony Playstation 4 Slim 1 TB - Türkçe Menü + 2. PS4 Kol | Trendyol

Bulamadım atma şansınız var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…