Trendyol'dan satın alınan ürünün ücreti ininal Kart'a ne zaman yatar?

Leviodas

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Trendyol'dan bir kolye almıştım fakat aldatıldığımı öğrendim ve hani paramın da boşa gitmesini istemiyorum. İade ettim fakat ininal Kart ile sipariş etmiştim ve Şikayetvar'da Trendyol'dan iadenin gelmediği veya geç geldiği söyleniyor. Şu anda iade etsem eğer paramın yanma gibi bir durumu olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'dan bir kolye almıştım fakat aldatıldığımı öğrendim ve hani paramın da boşa gitmesini istemiyorum. İade ettim fakat ininal Kart ile sipariş etmiştim ve Şikayetvar'da Trendyol'dan iadenin gelmediği veya geç geldiği söyleniyor. Şu anda iade etsem eğer paramın yanma gibi bir durumu olmaz değil mi?

Hocam öncelikle merhaba iyi akşamlar eğer iade aldıysanız ve orada iade yazıyorsa paranız yanmaz revizyonda bekler ve onay verildiği zaman epostanıza bilgilendirme gelir ve paranız yatar korkmayın hiçbir şey olmaz iyi akşamlar hocam.

Selamlar, geçmiş olsun.

Ben papara kullanmıştım, iade edilmişti. 1-2 gün sürdü ama, ŞikayetVar'a baktım dediğiniz gibi ama problemlerin yarısı çözülmüş. Eğer gerçekten büyük bir fiyat değilse denemeye değer. Benim düşüncem.

Nasıl derseniz artık.

Selam, geçmiş olsun.

Ben Papara kullanmıştım, iade edilmişti. 1-2 gün sürdü ama, Şikayetvar'a baktım dediğiniz gibi ama problemlerin yarısı çözülmüş. Eğer gerçekten büyük bir fiyat değilse denemeye değer. Benim düşüncem.

Nasıl derseniz artık.

Hocam fiyat büyük olsa da sorun çıkmaz en geç 2 günde yatar.

Geçmiş olsun...

Hocam öncelikle merhaba iyi akşamlar eğer iade aldıysanız ve orada iade yazıyorsa paranız yanmaz revizyonda bekler ve onay verildiği zaman epostanıza bilgilendirme gelir ve paranız yatar korkmayın hiçbir şey olmaz iyi akşamlar hocam.

Teşekkür ederim hocam.

Selam, geçmiş olsun.

Ben Papara kullanmıştım, iade edilmişti. 1-2 gün sürdü ama, Şikayetvar'a baktım dediğiniz gibi ama problemlerin yarısı çözülmüş. Eğer gerçekten büyük bir fiyat değilse denemeye değer. Benim düşüncem.

Nasıl derseniz artık.

Hocam fiyat büyük olsa da sorun çıkmaz en geç 2 günde yatar.

Teşekkürler hocam iade talebini oluşturdum yarın cıkıp kargoyu vereceğim 225TL fiyatı var kolyenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı