Çözüldü Trendyol'u nereye şikayet edebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mutluay02

Decapat
Herkese iyi günler Trendyol üzerinden laptop sipariş ettim ve ürün arızalı çıktı. 2.5 ay uğraş sonunda para iadem onaylandı ve satıcı parayı Trendyol'a ödedi. Trendyol ise mesafeli satış sözleşmesindeki maddeye göre iade onaylandıktan 2-8 gün içinde para hesaba geçer deniliyor. Bugün 9.gün hala param hesabıma geçmedi. Şikayet var a yazıyorum herkese verilen hazır cevapları kopyapa yapıştır yapıp bana da yolluyorlar. Nereye şikayet edebilirim bir bilgisi olam var mı acaba?

Çözüm
Tüketici hakem heyetine, ekran görüntüsü ve kanıt bulundurmayı unutmayın.
Trendyolun hangi mağazasından alıştınız. Ben de laptop aldım iade ettim fakat bir aydır haber alamıyorum
Trendyol son zamanlarda ünlenen basit bir pazar yeri 100 TL yi geçmeyecek hoşunuza giden ve ihtiyacınız olan birşey dışında trendyoldan uzak durun diğer başka yerde aynı ürün 40-50 tl pahalı ise düşünmeden onu tercih edin. Ben ürünü iade ettim paramı 2 ay sonra alabildim ( çok uğraşlar sonucu ) onuda hesabıma 4 er binden 2 kere yolladılar yani baya acemi bir firma elbet alırsınız ödemenizi merak etmeyin fakat başınız baya bi ağrıyacak

Trendyol son zamanlarda ünlenen basit bir pazar yeri 100 TL yi geçmeyecek hoşunuza giden ve ihtiyacınız olan birşey dışında trendyoldan uzak durun diğer başka yerde aynı ürün 40-50 tl pahalı ise düşünmeden onu tercih edin. Ben ürünü iade ettim paramı 2 ay sonra alabildim ( çok uğraşlar sonucu ) onuda hesabıma 4 er binden 2 kere yolladılar yani baya acemi bir firma elbet alırsınız ödemenizi merak etmeyin fakat başınız baya bi ağrıyacak
Evet bunu üzüntüyle tecrübe ettim maalesef. Muhatap olduğum herkes trendyol güvencesindesiniz merak etmeyin diyor fakat kimse net olarak sorularımı cevaplamıyor. Tamamen birbirlerinden bağımsız gibiler. Tüketici heyetine başvurdum. Umarım daha fazla uğraşmadan sonuç alabilirim.

Trendyol ürün satıyor ama arkasında durmuyor. Masaj aleti aldım, bozuk çıktı. Muhatap dahi olmuyorlar. Asla bir daha alışveriş yapmayacağım. Sizler de yapmayın, mağdur ediyorlar.

Merhaba Trendyoldan 2 Ağustosta sipariş vermiştim ama herhangi bir mesaj ya da kod gönderilmedi ve siparişler bölümünde de bulamıyorum ama kartımdan para çekildi ama siparişim yok bunun hakkında bilgi alabilir miyim? Bu durumda mağdur oluyorum.

Geri
Yukarı