Trenyol'dan alınan ürünün fiyatı düşünce ne yapılmalı?

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
Trenyol'dan 13.400 TL'ye Realme GT 2 satın aldım. İki gün sonra fiyatı 13.000 TL'ye düştü. 🙁
Telefonu geri gönderip daha ucuza alabilirim ama kartıma iade yapılana kadar fiyatının yükselme ihtimali de var. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trenyol'dan 13.400 TL'ye Realme GT 2 satın aldım. İki gün sonra fiyatı 13.000 TL'ye düştü. 🙁
Telefonu geri gönderip daha ucuza alabilirim ama kartıma iade yapılana kadar fiyatının yükselme ihtimali de var. Ne yapmalıyım?

400 TL için bence uğraşmaya değmez o paranın karta gelesiye kadar zaten fiyat gene yükselecek.

Teknik servis mecburiyeti yoksa iade et yenisini sipariş et o sırada. kart bakiyen yeterse böyle yap. Eğer teknik servise girecekse yollama 2. telefonda elinde kalır ilkide iade olmaz.

Satıcısı ana bayi falan mı yoksa 3. şahıs bir firma mı? Ana bayi değilse soru sor kısmından yazıp bir çözüm yolu talep edebilirsiniz.

Kart bakiyem olsaydı pahalıya aldığımı iade edip ucuza tekrar sipariş verecektim ama hem uğraşmak istemediğimden hem de zam gelme ihtimali olduğu için almadım. Cevaplar için teşekkürler.

Geri
Yukarı