Trident markalı telefonlar neden tercih edilmiyor?

Swly

Centipat
Geçen Evkurda Trident markalı telefon gördüm. Hayatımda ilk defa öyle bir marka görmüştüm ben de internetten araştırdım, marka hiç tercih edilmiyormuş. Ama neden tercih edilmediğini bulamadım siz yazarsanız sevinirim.

Geçen evkurda Trident markalı telefon gördüm. Hayatımda ilk defa öyle bir marka görmüştüm ben de internetten araştırdım, marka hiç tercih edilmiyormuş. Ama neden tercih edilmediğini bulamadım siz yazarsanız sevinirim.

Sağlığımı düşündüğüm için Android kullanmıyorum 😂.

Bilinmedik bir marka ve içindeki parçalar bile belli değil, arayüzü belli değil, kimse deneyimlememiş. Geçenki konuda da sizi uyardım tecno, Trident, Vivo gibi markalardan uzak durun. Bütçenizi belirtin biz size telefon önerisinde bulunuruz. Diğer konuda da önerimi yapmıştım.

Bilinmedik bir marka ve içindeki parçalar bile belli değil, arayüzü belli değil, kimse deneyimlememiş. Geçenki konuda da sizi uyardım tecno, Trident, Vivo gibi markalardan uzak durun. Bütçenizi belirtin biz size telefon önerisinde bulunuruz. Diğer konuda da önerimi yapmıştım.

Vivo ile tecno ve Trident markalarını yan yana yazmanız üzücü.

Hocam zaten bugün aldım yeni telefon ben sadece merak ettiğim için sordum.

tecno camon 18 pro kullanıyorum sadece plastik kapak yerine başka kapak düşünebilirmiş onun haricinde fiyat performans ürünü diyebilirim (telefon modeli için)

Yeni konular

Geri
Yukarı