Trident Z Neo CL16 3600 MHz vs. Trident Z 3600 MHz CL16

Kral seni burda görür müydük be :D

Neyse,
3600MHz CL16 almak CSGO için daha iyi olur. Intel sistemlerde düşük CL değeri daha önemlidir.
Ben her yerdeyim. :)
@expeditious Hocam siz olduğunuzu yeni farkettim.

Masterkeys Lite videonuzu en az 10 kere izlemişimdir. :D
Teşekkürler :) Yaptık unboxing vs vs ama YouTube biz küçük kanalları yok etti getirdiği kurallarla uğraşmadım sonra :)
Bence 3600 MHz CL16.
Sanki benim de aklım ona yatıyor gibi.

Valla bekleyemedim ve aldım geçtim.
G.Skill F4-3600C16D-16GTZRC (2x8GB) Trident Z RGB LED Serisi 3600MHz CL16 (16-19-19-39) Alüminyum Soğutuculu 1.35V Dual Bellek Kiti G.Skill F4-3600C16D-16GTZRC (2x8GB) Trident Z RGB LED Serisi 3600MHz CL16 (16-19-19-39) Alüminyum Soğutuculu 1.35V Dual Bellek Kiti: Amazon.com.tr

•Anakartımın sitesinde uyumlu ram bölümünde bulamadım bu modeli fakat araştırdım illa olması gerekmiyormuş.
•Neden Neo almadın diyecekler olacaktır. Sitesinde de araştırdım her yerden baktım. Hiç bir farkı yok fakat Neo’da amd için optimize edildiği bayağı vurgulanmıştı. Bende de Intel olduğu için diğerini seçtim. Zaten beyaz olması gereksiz üst ışıklandırma gözükeceği için görünüş fark etmeyecek.
Son bir adet kalmıştı direkt çektim.
•Daha ucuza var ama şurada diyecekler için de; ben satıcıya önem veriyorum. Hepsiburada ve Amazon güvendiğim siteler ve oralardan alırken satıcının farklı site içi satıcılar olmasından haz etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı