Trojan virüsü nasıl silinir?

zodyistired

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 1 hafta önce arkadaşım bir dosya attı korsan oyunu bunu indir oynarız dedi ben de indirdim 4 GB şeyi 3 4 saatte indirim bayağı bir sürdü normalde internet indirme hızım böyle değil sonra indirdim sildim bana Windows Defender'de tehdit bulundu mesajı geldi ha bire geliyordu ama engelliyordu. Bugün de yine geldi sinirlendim baktım bayağı trojan yazıyordu ne yapabilirim bunu silmek için? Cillop gibi PC bir anda yavaşladı ne yapmam gerekiyor?

Malwarebytes şuan hala tarıyor. Beklemedeyim umarım uzun sürmez

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-15_201036.png
    resim_2021-03-15_201036.png
    356,3 KB · Görüntüleme: 63
Yani format kesin gibi ama sen Kaspersky kur ve tarat.
Format atarsam ölüm çıkar o gta cs kurulumları şuan bile beni bastı
Yürütülmeden tespit edilen virüsleri silmenin zor bir yanı yok. Defender'in algıladıkları da sistemde çalışır durumda değildir, tam tarama yapıp silmen yeterli. Zararlıyı el ile istisnalara eklemediysen tabii.
Defender siliyordu bir daha geliyordu ben de kökten sileyim dedim artık en kötüsü de pc yi yavaşlatıyor virüs.

Format atarsam ölüm çıkar o GTA CS kurulumları şu an bile beni bastı

Defender siliyordu bir daha geliyordu ben de kökten sileyim dedim artık en kötüsü de PC'yi yavaşlatıyor.

Defender siliyordu bir daha geliyordu ben de kökten sileyim dedim artık en kötüsü de PC'yi yavaşlatıyor.

Reis Malwarebytes ile tarama yaptıktan sonra bir AdwCleaner ile de yapman önerim olur zaten MBAM ile AdwCleaner aynı markadan çıkmış Ek olarak keşke bu taramayı KSC ile yapsaydın

Reis Malwarebytes ile tarama yaptıktan sonra bir AdwCleaner ile de yapman önerim olur zaten MBAM ile AdwCleaner aynı markadan çıkmış Ek olarak keşke bu taramayı KSC ile yapsaydın
Tamamdır sağolun bu tarama bittikten sonra yine ss olarak atarım galiba karantinaya almak gerekiyormuş yine yardım alabilirim sağolun herşey için

Geri
Yukarı