Trojan virüsünü açtım

suprefurs

Yoctopat
Arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan Adobe Premiere yüklemek için crack dosyası indirdim fakat indirdiğim dosyanın şifresi farklıydı F1956832 gibi bir dosyaydı indirilenlerden sildiğim için göremiyorum şu an fakat ben setup u çalıştırdım ve trojani aktif hale getirdim sanırım. Kendi kendine CMD komutu açıldı birkaç kez ve ardından 4-5 saniyeliğine gri ekran geldikten sonra bilgisayarı kapattım. Ardından Avast ile trojan i bulup karantinaya alıp sildim. Trojan msıl download dı virüsün adı System 32 de yer alıyordu. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan Adobe Premiere yüklemek için crack dosyası indirdim fakat indirdiğim dosyanın şifresi farklıydı F1956832 gibi bir dosyaydı indirilenlerden sildiğim için göremiyorum şu an fakat ben setup u çalıştırdım ve trojani aktif hale getirdim sanırım. Kendi kendine CMD komutu açıldı birkaç kez ve ardından 4-5 saniyeliğine gri ekran geldikten sonra bilgisayarı kapattım. Ardından Avast ile trojan i bulup karantinaya alıp sildim. Trojan msıl download dı virüsün adı System 32 de yer alıyordu. Ne yapmam lazım?

Avast! İle karantinaya aldıysan tamam, daha sıkıntı olmaz. Erişimi engellendi. Bitti gitti. İsterseniz karantinadan da silebilirsin. Hatta bir tam tarama yapın ne olur ne olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerisinde virüs olacağını düşünmüyorum. Trojan dağıtılan videoların genelde yorumları kapalı olur. Gene de içiniz rahat etsin, emin olmak için Malwarebytes ile taratabilirsin.

Format at geçer.
Burada format en son çözümdür hocam. Format atınca geçeceğini arkadaş da biliyor. Onun dışında virüs programıyla taratmanın yanı sıra bütün hesaplarının şifresini de değiştir, hesapların da tehlikede olabilir. Hesaplarında da 2AD aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı