"Trojan:Win32/Malgent" nedir?

Adı üstünde nedir? Açıklama istiyor arkadaş adı üstünde demenizi değil.

Defender buldu ise kalıntılar kalabilir. Daha sağlam yazılımlar ile de tarama yapılması garanti olacaktır.
Bulan AV sildiği halde(zararlı kalıntıları vb.) kalsa bile yeniden taramalarla bulur zaten silemezse raporlarda belirtir.
Ayrıca emin olmak yerine insanlara AV değil Anti Malware indirtmeniz daha kolay bir yöntem olur.

Nereden uyduruyorsunuz böyle zırvalıkları?

Zırvalık? Bir spyware kendini binlerce kez kopyalayabilir. Bana musallat.exe bulaşmıştı Defender dedim siler falan sildi, kps ile taratınca arka yüzde 4000 tane kendini oyunlarıma programlarımın exelerine kopyalamış şekilde buldum gerisini sen düşün.

Zırvalık? Bir spyware kendini binlerce kez kopyalayabilir. Bana musallat.exe bulaşmıştı Defender dedim siler falan sildi, kps ile taratınca arka yüzde 4000 tane kendini oyunlarıma programlarımın exelerine kopyalamış şekilde buldum gerisini sen düşün.

Buna ek olarak veri tabanının kopyaları bulamadığı durumlarda var, o yüzden garanti için demiştim.

KPS nedir ve hangi dizini taradığında 4000 tane zararlı buldu?

Geri
Yukarı