Trojan:Win32 virüs müdür?

Evet. Bilgisyarınıza virüs programı indirmenizi öneririm.

Aşağıdaki websiteden indireceğiniz ücretsiz Kaspersky adlı antivirüs ile sisteminize tam tarama yapıp sonuçları paylaşın lütfen.

Hocam Windows Defender olmasına rağmen Kaspersky şart mı?

Kardeş bana bakarsan Kaspersky falan önermem Windows 8.1'de sadece Windows Defender kullanıyorum bu güne kadar hiç virüs girmedi Microsoft o Defender'i boşu boşuna oraya yerleştirmiş değil zaten antivirüsünüz var gereksiz bir antivirüse daha gerek yok.

Kardeş bana bakarsan Kaspersky falan önermem Windows 8.1'de sadece Windows Defender kullanıyorum bu güne kadar hiç virüs girmedi Microsoft o Defender'i boşu boşuna oraya yerleştirmiş değil zaten antivirüsünüz var gereksiz bir antivirüse daha gerek yok.

Siz çok program indirmiyor olabilirsiniz fakat günümüzde gerçekten önemli. Bir virüs bütün bilgisayarınızı yerle bir ediyor. Ve Windows Defender yetersiz.

Bence kullanılması gerekli @WhyMeBro çünkü önceden tedbir alınsa şu an bu virüs bilgisayarda olmayacaktı. Windows Defender günümüz virüslerine karşı çok yetersiz. Siz kullanmıyorsanız kullanın derim.
Benim laptopta McAfee vardı. İyi bir program idi ancak format atmak zorunda kaldığım için üyelik gitti. Bu arada reklam virüslerini sadece McAfee mi silemiyor yoksa bu çoğu antivürüs programında da böyle mi? (Ben sorunu HDD değiştirerek bulmuştum çünkü aynı zamanda HDD ölmüştü resmen.) Chrome da çıkan virüslerden bahsediyorum.

@ogingsan Technopat Sosyal olarak Kaspersky gibi kaliteli ve gelişmiş antivirüs kullanımını öneririz. Aşağıdaki kategorideki konulara bakarsanız Kaspersky her şeyin devası. 😉

Ben ClamWin /ClamAV kullanıyorum. Arkada uslu uslu çalışıyor ve bilgisayara kafayı yedirmiyor. Sisteminizin yorulmadan tarama yapmasını istiyorsanız, buna da bakabilirsiniz.

Hocam şu an kalmış gözüküyor doğrudur değil mi Malwarebytes'ten yaptım ve kalktı sanırım.

Dosya Ekleri

• 1608230977666.png
    1608230977666.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 302

Yeni konular

Geri
Yukarı