Trojan:Win32/Ymacco.AAD8 virüsü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum bu konuyla bir tık alakalı arkadaşlarım crackli oyun falan oynuyorlar onlara virüslü olduklarını söylüyorum ama beni takmıyorlar düşünsenize biri size babasının hayrına hiç oyunu bedava yapar mı doğru değil mi?
Gülücük atacağına cevaplasaydın keşke :/

Derek'e IBAN numarası atın arkadaşlar. Korsana destek yok ama millet keyfinden korsana girmiyor. Dolar karşısında satın alma gücü belli insanların. Amerikalı şirketleri kentrilyoner yapacağız diye hayattan geri mi kalalım?

Derek'e IBAN numarası atın arkadaşlar. Korsana destek yok ama millet keyfinden korsana girmiyor. Dolar karşısında satın alma gücü belli insanların. Amerikalı şirketleri kentrilyoner yapacağız diye hayattan geri mi kalalım?

Mesajın düzenlenme geçmişini görebilsen keşke :)
Benim mesajın üstündeki alıntıda gerçek tepkim hakkında ipucu bulman mümkün. Biraz bakınmanı öneririm. Elin değmişken kurallara da baksan hiç fena olmaz.

merhaba, bugün Adobe Acrobat crack versiyonunu indirdim. Fakat Windows Defender Trojan:Win32/Ymacco.AAD8 virüsü olarak algıladı. Sıkıntı olur mu, zararlı mıdır?

%100 virüstür diyebilirim hocam. Virüsü dikkatli bir şekilde temizlemenizi öneririm (bilginiz varsa). Ya da direkt format ile kökten kurtulabilirsiniz. Korsanı tavsiye etmiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı