Trojan ya da keylogger var mı?

Bir yazında açılmıyor diyorsun, öbür yazında ön kurulumdan sonrası olmuyor diyorsun. Böyle denedin mi sorusuna denemedim diye cevap veriyorsun. Verdiğin kısıtlı bilgiyle, olmuyor olmuyor demekle bir şey halledemeyiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir yazında açılmıyor diyorsun, öbür yazında ön kurulumdan sonrası olmuyor diyorsun. Böyle denedin mi sorusuna denemedim diye cevap veriyorsun. Verdiğin kısıtlı bilgiyle, olmuyor olmuyor demekle bir şey halledemeyiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak şimdi her antivirüsün kurulumu farklıya. Mesela Avastta ön kurulum oluyor asıl kurulum açılmıyor. Malwarebytes ise kurulum uygulaması açılıyor onun kurılumunda PC yi tekrar başlatmak gerekiyor. PC kendini başlatıyor sonra Malwarebytes kurulamadı diyor. Esette açılıyor sonra hemen bir yere tıkladığım zaman kapanıyor. Kaspersky hiç açılmıyor. Bitdefender de aynı şekilde açılıyor 400 MB bir yükleme yapıyor kapanıyor. Şuan hepsini yönetici olarak açmayı denedim. Sonuç aynı. Antivirüsünde innemesi şuanda bir virüs belirtisi olduğu içinde bu konuyu açtım.

Geri
Yukarı