[Troll] Wish'den 40 dolara alınan 1080 Ti çakma çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BBŞ babuş

Picopat
Yer
Babukent
Daha fazla  
Meslek
Babuştuber
3 hafta önce nedense canım Wish'den bir şey alasım geldi. Baktım ki çok ucuz bir fiyata 1080 Ti aldım ve bugün geldi. Kartın kargo poşetini açarken sabırsızlandım açtığımda 15 yıllık bir kart gördüm. Her neyse, kasaya taktım çözünürlük 768p oldu dedim her neyse aygıt yöneticisine gördüm kart yok gözüküyordu. Ama çalışıyordu. Kartın fotoğrafını da koydum dediğim gibi ben heyecan aradığımdan aldım. Dediğim gibi çok fazla uçuk kaçık fiyatlara hiçbir şey almayın.

a6a5bbddcd5545d49778305f7dcfb056.jpeg

3 hafta önce nedense canım Wish'den bir şey alasım geldi. Baktım ki çok ucuz bir fiyata 1080 Ti aldım ve bugün geldi. Kartın kargo poşetini açarken sabırsızlandım açtığımda 15 yıllık bir kart gördüm. Her neyse, kasaya taktım çözünürlük 768p oldu dedim her neyse aygıt yöneticisine gördüm kart yok gözüküyordu. Ama çalışıyordu. Kartın fotoğrafını da koydum dediğim gibi ben heyecan aradığımdan aldım. Dediğim gibi çok fazla uçuk kaçık fiyatlara hiçbir şey almayın.

Eki Görüntüle 1206916

Hocam saygısızlık etmek istemem ama biraz saf davranmışsınız. Wish zaten görseldeki pahalı ürünlere alakasız fiyat çeken bir site. İade edin. Sizce 1080 Ti 400TL olabilir mi? :D

Çakma ürün gelmesi kadar normal bir şey yok. Bu siteden gelen ürünlerin çakma olduğunu bilmeyen yok. Bilmeyen de alışverişten önce zaten ufak bir araştırma yapar normalde.

Yani 40 dolara gerçek 1080 Ti çıkmasını beklemiyordunuz umarım diyeceğim ama beklenerek alınmış galiba. Neden durduk yere birisi bedava fiyatına satsın ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı