Rehber TrollStore ile iPhone'a reklamsız uygulamalar yüklemek

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
iPhone cihazlara uygulamak pek mümkün olmuyor. Yüklense bile 7 gün imza süresi oluyor ve 7 günde bir tekrar yüklemek zorunda kalınıyor. @opa334dev Twitter geliştiricisi bu uygulama ile uygulamaları hem bilgisayarsız hem de süresiz yükleme izini veriyor.

Bu linkten sürümünüze uygun olan linke tıklayarak TrollStore yükleyebilirsiniz. Ana ekrana geldikten sonra tekrar yüklenen uygulamaya girip, TrollStore'u yüklemelisiniz. (Ben eskiden yüklediğim için gösteremiyorum)

Bu şekilde ana ekranınıza TrollStore gelmiş olacak.

fr_2750.jpg

Ayarlar kısmına gelip Signing altındaki seçeneği tıklamanız gerekiyor.

fr_2751.jpg

Her şey bu kadar. Buradan sonrası düzenlenmiş ipalar bulmak. Bunlar için düzenli paylaşan siteler olsa da ben pek memnun değilim onlardan. Kendi reklamlarını koyuyorlar bazen. Bu yüzden araştırıp, varsa Github üzerinden bulmak en doğrusu, en güveniliri.

Benim kullandıklarım bunlar. Hepsi reklamsız, uygulamalarda olmayan bir ton özellik ekli şekilde olan uygulamalar.

fr_2749.jpg

Güvenilir olan linkleri bırakayım buraya;

YouTube Music : GitHub - ginsudev/YTMusicUltimate: The best tweak for YouTube Music iOS.

YouTube : GitHub - qnblackcat/uYouPlus: uYou+ is a modified version of uYou (made by @MiRO92) with additional features and mainly made for non jailbroken users!

Twitter : GitHub - BandarHL/BHTwitter: Awesome tweak for Twitter

WhatsApp : GitHub - FouadRaheb/Watusi-for-WhatsApp: Your all-in-one tweak for WhatsApp Messenger!

iPA indirdikten sonra zaten ekrana direkt "TrollStore ile yükle" seçeneği geliyor.

Daha çok full-premium yapılmış uygulamalar var. Genellikle Twitter'da geliştiriciler paylaşıyor bunları. Onları araştırıp bulmak lazım. Çoğunluk bunları kullandığı için bunları önerebilirim şimdilik.

NOT: Bazen sorun çıkarabilir uygulamalar. Sonuçta doğrulanmış, resmi uygulamalar değil bunlar. Bunları göz önünde bulundurmak lazım. Bir sorun olursa yeni güncellemede çözülebiliyor ve ya tam tersi güncellendikten sonra sorun çıkarabiliyor. Ya sürekli güncel tutulmalı ya da çalışan bir sürümde kalınmalı.

NOT 2: Bu uygulamalar TrollStore üzerinden yükleniyor. App Store üzerinden yüklemeye kalkmayın, güncellemeyin. Zaten App Store'a girerseniz yüklenmemiş olarak görürsünüz. Bir uygulama yüklemeye izin veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı