Tronsmart Shadow Alınır mı?

Ya elimde Sharkoon rush ER-30 var, kulaklıktan çok memnunum ancak kablo meselelerinden dolayı düştü ve sol mıknatısında hareket yapıyor. En kötü onu mikrofon olarak kullanırım o sorun değil de, kablolu artık istemiyordum ve Bluetooth düşünmüyordum frekanslar çok karışıyor diye.

Aşırı müzik dinlemem ve arada bir oyun oynarım. O yüzden Gaming de bir anda kaymasın istiyorum.

Bluetooth değil Wireless olması gerekiyor kulaklığın ve Shadow'da böyle bir ürün.

Stüdyo ürünleri müzik açısından değil de ses kalitesi açısında öne geçiriyor.

Bu ikisi biraz daha oyuncu tipi ve sesleri iyi.

BH470u tercihim olur yukarıdan. (USB Bağlantısı olduğundan dolayı Normal BH470'ten de daha mantıklı bence bilgisayar kullanımı açısından.)

SAMSON SR850 Yarı-Açık Stüdyo Kulaklığı eğer parayı arttırırım derseniz HyperX almaktansa bunu almak daha mantıklı bence.

https://www.akakce.com/studyo-kulak...esyonel-studyo-kulaklik-fiyati,778029076.html oyun açısından yine biraz fazla önerilen bir üründür kendisi. Kalan paraya da.

Lastvoice BM800 Live Set Efektli Ses Kartı Mikrofon Stand Kayıt Canlı Yayın Seti şöyle bir set alıp kullanabilirsiniz mikrofon olarak hem mikseri de var farklı şeyler yapabilirisiniz arkadaşlarınıza.

Ha siz bana sorarsanız siz ne yaparsınız diye ben bir adet stüdyo ürünü alıp kalan paraya mikrofon satın alırım.

Bu tür ürünler sesi dengeli temiz ve iyi verdiğinden dolayı bence tercih edilme sırasında bir tık daha önde.

Ama aralarından açık konuşmak gerekirse HD668b+B800 seti alır 300 daha fazla veririm.

Son düzenleme:
@Shuichi Tatsuo ben Wireless istiyordum, kulak üstü ürünlerin %90'ı Bluetooth oluyor benim bandımda.

Tam kablosuz istememe sebebim, kablo işlerinden gerçekten sıkıldım artık. 700 bandında tam kablosuz öneriniz var mıdır, bütçede esneklik payı belki biraz olabilir.

Maalesef bu paraya Shadow dışında "Wireless" bir ürün yok. En iyi seçim o olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı