Tronsmart Sono iyi midir?

pinkmans

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200-250 TL bandında iyi bir kulaklık bulmaya çalışıyorum. Forumdaki arkadaşlar bana;

Tronsmart Sono Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu kulaklığı önerdiler fakat oyunlarda ses kasmakta zorlandığım için 7.1 bir kulaklık alma taraftarıyım. Sizce bu kulakla Valorant, CS:GO, Fortnite gibi.
Oyunlarda kolay ses kasılır mı?

Rampage RM-K28 GHOST Siyah 7.1 Surround USB RGB Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Ya da bunun gibi Rampage marka kulaklıkları mı tercih etmeliyim?

Arkadaşlar 200-250 TL bandında iyi bir kulaklık bulmaya çalışıyorum. Forumdaki arkadaşlar bana;

Tronsmart Sono Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu kulaklığı önerdiler fakat oyunlarda ses kasmakta zorlandığım için 7.1 bir kulaklık alma taraftarıyım. Sizce bu kulakla Valorant, CS:GO, Fortnite gibi.
Oyunlarda kolay ses kasılır mı?

Rampage RM-K28 GHOST Siyah 7.1 Surround USB RGB Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Ya da bunun gibi Rampage marka kulaklıkları mı tercih etmeliyim?

Tronsmart Sono kulaklığını alabilirsin ama elinde idare edebileceğin bir kulaklık varsa kesinlikle AliExpress'ten kupon kardeşliği ile Eksa E900 Pro modelini almanı öneririm bizzat kullanıyorum ses ve mikrofon kalitesi çok iyi Türkiye'de aynı kulaklık 450 TL'den satılıyor ben 202 TL'den aldım kupon kullanarak ve 24 TL vergi ödedim ve kulaklık bana 23 günde ulaştı.

Ayın 29'unda sanırım yıl kampanyası indirimi ile hemen hemen aynı fiyata düşüyor Tronsmart'la fakat türklerden videosunu çeken göremedim.

Hocam zaten o fiyattaki 7.1, sanal 7.1 oluyor illaki 7.1 istiyorsan Rampage Comfort olabilir ama Tronsmart daha iyi.

Geri
Yukarı