Tronsmart sono vs JBL quantum 100

Beige

Centipat
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi iki kulaklık arasında kaldım.
Aradaki fiyat farkı 100₺ farkındayım.
Şu anda bilgisayarda kullandığım kulaklık JBL T110 ve ses kalitesinden memnunum, kablo ayırıcı splitter ile birlikte mikrofonunu da kullanabiliyorum ve mikrofonundan da memnunum fakat mikrofon aşağıda kaldığı için sesi biraz az iletiyor ve kesintiler oluşuyor.
Lafın kısası iki kulaklık arasında kaldım ve deneyimlerinizle birlikte tavsiyelerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

NOT: Eğer 350₺'ye kadar önerileriniz varsa onları da alabilirim.

Tronsmart
JBL Quantum 100

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka konularda da bu kulaklığı tavsiye etmişsin gördüm fakat mikrofonundan çok emin değilim. Patlama yapma olasılığı yüksek gibi duruyor. Daha önce deneyimleyebildin mi?
Evet. Genel olarak eh işte, mikrofonu iyi değil. Mikrofonu iyi olsun istiyorsan Tronsmart Sono al.

@tirabzonun_kaymagi galiba Mono modelini kullanıyordu, müsaitse deneyimlerini paylaşabilir. 😁
Evet. Genel olarak eh işte, mikrofonu iyi değil. Mikrofonu iyi olsun istiyorsan Tronsmart Sono al.

Sono'yla ilgili neredeyse bütün konuları okudum, değerlendirmeleri inceledim fakat Quantum 100'le ilgili çok fazla değerlendirme ve konu bulamadım. O yüzden JBL'in de kalitesini merak etmiyor değilim açıkçası.

Sono'yla ilgili neredeyse bütün konuları okudum, değerlendirmeleri inceledim fakat Quantum 100'le ilgili çok fazla değerlendirme ve konu bulamadım. O yüzden JBL'in de kalitesini merak etmiyor değilim açıkçası.
Hortlattığım için çok üzgünüm fakat yazmadan duramadım. Tercihinizi hangi kulaklıktan yana yaptınız hocam?

Geri
Yukarı