Tronsmart Sono vs SteelSeries Arctis 1

hakanozbek

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Quality Control Manager
Bildiğiniz üzere 13 Ocak'ta BİM mağazalarında Arctis 1 350TL gibi bir fiyata satılacak. 1 hafta önce almış olduğum Tronsmart Sono kulaklığı satıp Arctis'e geçmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade koşullarında 7 gün diyor, iade etmem doğru gelmediği için satmayı düşünmüştüm hem.
Onun yerine Drop Plus alın.
Drop Plus almak yerine EKSA E900 Pro getirtebilirim çinden ama beklemek istemiyorum.
Satmak yerine iade etmek daha mantıklı.

Ancak Arctis 1'in stokları kısıtlı. Arctis 1 aldıktan sonra iade edin.
İade koşullarında 7 gün diyor, iade etmem doğru gelmediği için satmayı düşünmüştüm hem.
Arctis 1'e değil de, Drop Plus'a geçmeye değer. Hem BİM'e gerçekten Arctis 1 gelecek mi emin değiliz. Bence kalsın.
Drop Plus almak yerine EKSA E900 Pro getirtebilirim çinden ama beklemek istemiyorum.

Drop Plus almak yerine EKSA E900 Pro getirtebilirim Çin'den ama beklemek istemiyorum.

Drop Plus almak yerine EKSA E900 Pro getirtebilirim Çin'den ama beklemek istemiyorum.

Hocam beklemek istemiyorsanız Drop Plus alın, hem aynı fiyata hem de daha erken geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı