Tronsmart Sono vs SteelSeries Arctis 1

Drop Plus almak yerine EKSA E900 Pro getirtebilirim Çin'den ama beklemek istemiyorum.
Çok beklemiyorsunuz, üstüne ciddi bir fiyat düşüyor Drop Plus'a göre. @MisakiTaro 275TL + küçük bir vergi ile aldı ve çok memnun. Kısa süre içinde geldi. Sono güzel kulaklık ancak iade edip Arctis 1 almaya değmez. Drop Plus'a geçmeye değer zira Sono'nun bass'ları biraz sıkıntı.

Tam olarak bu yüzden soruyordum, teşekkürler açıklayıcı oldu yeterince. Sono'dan Arctis'e geçmeye değip değmeyeceğini soruyordum. O basslardaki sıkıntıyı hissettim çünkü. Bir de bende ekstradan SONY XB900N var o yüzden baya bi yetersiz geldi bassları ama günü kurtarıyor müzik dinlemek için almadım çünkü Sono'yu. Tekrardan teşekkürler açıklama için.
Büyük ihtimalle Tronsmart Sono kullanmaya devam edeceğim ihtiyaçlarımı karşılıyor arctis 1 filan heyecan aramayacağım çünkü sonodan pek bi farkı olacağını düşünmüyorum. Teşekkürler herkese.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…