TRSRO Silkroad Türkiye Proxy önerisi

Biz arkadaşlarla tüm guild olarak Türkcell Süperonline & Türk Telekom ve Vodafone altyapısından hizmet veren Sağlam Proxy firmasını kullanıyoruz. Yıllardır alışveriş yapınca sürekli müşterilerinden geri dönüşler alıyorlar, ping değerleri hakkında sorular soruyorlar, geliştiriyorlar kendilerini.

Silkroad için biz ISP Residential Proxy servisini kullanıyoruz. Gerçek ISP (Türkcell Süperonline, Vodafone, Türk Telekom) gözüktüğü için evimizdeki internet ip adresi nasıl ise oyunda da öyle oluyor, dolayısıyla problemde olmuyor. Sitelerinden Silkroad Online Türkiye Proxy sayfasına göz atabilirsiniz.
Hocam Sağlam Proxy kullandığınıza emin misiniz? Charlarda sürekli C10 hatası alıp durdum.

İlk 3-5 gün zaten charlara giremedim. Ücret iadesini istedim veremeyiz dediler, sonra bari düzeltin diye diretip, bir sürü yazışmadan sonra anca düzelttiler. Düzelttikleri halde bile biraz server dolu olunca yine oyuna giremiyordu charlar.

Sağlam Proxy'den hiç memnun kalmadım.

Yaşanan C10 sorunun çözümü mevcut aktif DNS ayarı yapmanız lazım bunu yaptığınızda zaten c10 filan almıyorsunuz proxynin sorunu değil ki bu

Yeni konular

Geri
Yukarı