TRT Çocuk yazıları hangi programla yazılıyor?

Arkadaşlar, TRT çocuk yazıları hangi programla yazıyor bilgisi olan var mı? Varsa yazsın lütfen. 🙄👍👍.

Görsel atma ikmanınız var mı acaba? Yoksa eğer video kurgu programları ile yazılıyor birçok yazı.
Örnek program olarak Adobe Premiere, After Effects ve diğer kurgu programları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel atma ikmanınız var mı acaba? Yoksa eğer video kurgu programları ile yazılıyor birçok yazı.
Örnek program olarak Adobe Premiere, After Effects ve diğer kurgu programları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdaki videonun sağ alttaki yazı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdaki videonun sağ alttaki yazı
Video içerisindeki karakterlerin üzerinde olduğu yazıları diyorsanız eğer onları yapmak ustalık ve görsel effect tasarımı ister.
Amacınız video başlangıcı intro tarzı bir şey yapmaksa eğer onları bulmak yapmaktan daha kolay olur sizin için.

Video içerisindeki karakterlerin üzerinde olduğu yazıları diyorsanız eğer onları yapmak ustalık ve görsel effect tasarımı ister.
Amacınız video başlangıcı intro tarzı bir şey yapmaksa eğer onları bulmak yapmaktan daha kolay olur sizin için.
o değil alt sağ taraftaki beyaz yazı olan biz ikimiz yazısını merak ediyorum hangi programla yazıyorlar onu çözemedim ben

Geri
Yukarı