TRT şampiyonlar ligi için 3 yıllık 100 milyon euro teklif verdi

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Mevcut haber sitelerinde böyle haberler dönüyor. Yıllık 27 milyon+stopaj bedeli teklif etmişler. Exxen geçen sene 15 milyon euro vermiş. Alınırsa güzel olur bence. Kaçak yayın kalmayacağından TRT para da kazanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut haber sitelerinde böyle haberler dönüyor. Yıllık 27 milyon+stopaj bedeli teklif etmişler. Exxen geçen sene 15 milyon euro vermiş. Alınırsa güzel olur bence. Kaçak yayın kalmayacağından TRT para da kazanır.

Benim anlayamadığım kısım şu ki sadece Türk takımlarının uefa maçlarını mı yayınlayacaklar yoksa tüm uefa maçlarını mı yayınlayacaklar?

Burada rakamlar yalanlanmış ama net bir sayı verilmemiş.
Bence zarar olmaz. Kar ederler.

Vay be, zamanında Star TV'de bile Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi oluyordu. Şimdi tekrardan neden TRT olmasın?

Sonunda Exxen gibi kalitesiz uygulamalara kalmayacağız. O kadar kötüydüler ki kaçak daha kaliteli yayın yapıyordu. TRT iyiki teklif yapmış. Birde merak ettiğim bir şey var. Hemen son 16 veya son 32 turları itibariyle yayın yapmaya başlıyacaklar mı? Yoksa seneye mi başlayacaklar?

Bugün TRT Haber'de çıktı, anlaşmışlar.

Sonunda Exxen gibi kalitesiz uygulamalara kalmayacağız. O kadar kötüydüler ki kaçak daha kaliteli yayın yapıyordu. TRT iyiki teklif yapmış. Birde merak ettiğim bir şey var. Hemen son 16 veya son 32 turları itibariyle yayın yapmaya başlıyacaklar mı? Yoksa seneye mi başlayacaklar?
Seneye kardeşim sezon ortası yayıncı kuruluş değişmez.

Yani 4 ay daha exxen illetine maruz kalacaksın.😃

Seneye kardeşim sezon ortası yayıncı kuruluş değişmez.

Yani 4 ay daha exxen illetine maruz kalacaksın.😃
Yok kaçağa geçtim ben. 4-5 aydır aboneydim fakat geçen ay iptal ettirdim. Çekilmiyor artık. Seneyi bekleyeceğiz o zaman.

Geri
Yukarı