TRT video projesi için fikir arıyorum

scanel

Femtopat
Merhabalar. Makine mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim ve TRT'ye kariyerden başvuru yaptım alanıma en yakın hissettiğim departman bilgi iletişim teknolojileri oldu. Video proje sınavında önüme bu 3 konudan biriyle ilgili video çekmem istendi. Fakat bununla ilgili ortaya video çıkaracak kadar bilgim yok. İnternetten araştırma yaptığımda da bu konuyla ilgili bir fikir edinemedim. Araştırma yapacağım konular ne üzerine olmalı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    166,1 KB · Görüntüleme: 85
Programlama biliyorsan 1,2 seçenek en uygunu olacaktır ancak çok fazla bilgin yoksa ve riske girmek istemiyorsan 3.seçeneği seçip ortalama bir not ile geçebilirsin

3.seçenek için video önerisi yapacak olursam: Özellikle korona döneminde olduğumuzdan dolayı
Karantinadaki bir çocuğun TRT EBA'dan canlı ders izlemesindeki sorunları araştırmak üzere bir anket yapıp zorlandıkları konuları listeledikten sonra karar verebilirsin

Biraz uzun bir iş olacaktır ama zaten birkaç haftada bitecek bir ödeve benzemiyor.
Verebileceğim tavsiyeler bunlardır umarım aklındaki her ne olursa olsun başarabilirsin iyi çalışmalar.

Programlama biliyorsan 1,2 seçenek en uygunu olacaktır ancak çok fazla bilgin yoksa ve riske girmek istemiyorsan 3.seçeneği seçip ortalama bir not ile geçebilirsin

3.seçenek için video önerisi yapacak olursam: Özellikle korona döneminde olduğumuzdan dolayı
Karantinadaki bir çocuğun trt EBA'dan canlı ders izlemesindeki sorunları araştırmak üzere bir anket yapıp zorlandıkları konuları listeledikten sonra karar verebilirsin

Biraz uzun bir iş olacaktır ama zaten birkaç haftada bitecek bir ödeve benzemiyor.
Verebileceğim tavsiyeler bunlardır umarım aklındaki her ne olursa olsun başarabilirsin iyi çalışmalar.

Çok teşekkür ederim. Maalesef 3 gün gibi kısa bir süre verildi. Zaten yanlış anlamadıysam elime bir kağıt alıp kağıttan okuya okuya sunum tarzı bir şey yapabileceğim. Artık bulabildiğim bilgi ile internetten araştıra araştıra ortalama bir şeyler yapmayı planlıyorum 3.soruda. İlgine çok teşekkür ederim

3 gün çok kısa bir süre ama 2 gün uyumazsan bitirebilirsin gibi vize ödevlerim için 2 gün boyunca uyumamıştım ama 1.günün sonunda performansım yerlerdeydi bu yüzden.

Modiodal isimli ilaçtan bulabilirsen 2 gün boyunca uyumayıp yorgunluk hissetmeden bitirebilirsin tabii 3.gün ne olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı