Çözüldü Truckers MP "Connection with server has been broken" hatası

• Konuyu başlatan Cyra
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cyra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sunucu ile bağlantım koptu sorununu 2 saattir çözmeye çalışıyorum. İnternet bağlantı hızım ve sistem özelliklerim iyi olmasına rağmen bu sorunu alıyorum.

1665835645147.png

1665835662789.png

Çözüm
Netspeed hocam.

Sizin de bu şekilde bir konunuz var çözeblimiş miydiniz?
Evet sorunu çözdük başka bir arkadaş yardımıyla olay NetSpeed yüzünden şu konuyu inceleyin.
Arkadaşlar ben bu sorunu çözmüştüm. Netspeed VDSL kullanırken tabii. Mtu ayarını değiştirerek yapmıştım. Geçen binaya fiber gelince Netspeed'i arayıp fibere geçmek istediğimi söyledim. Hallettiler. Ama Truckers MP sorunu haliyle geri geldi. Modem ayarlarından gene mtu ayarını eskisi gibi değiştirdim ama bu sefer sonuç olumlu olmadı. Ne yapmamız gerek? Çözüm bulabilen olursa lütfen yazsın buraya.

Sorun bende çözüldü mtu ayarını yaptıktan sonra modeme reset attım. Şu an Online da 30 dakika geçirdim ve bir kere bile atmadı. Modem ayarlarından WAN ayarlarına girip düzenle yapıp gelişmiş bölümünde mtu seçeneği var. Orası default olarak 1492 olarak geliyor. 1440 yapmanız ve sonrasında reset atmanız yeterli.

@Akababuş @EkmekArasiHDD @Çağrı SANSAR @EREN SATAR

Bu da resmi.
Netspeed hocam.

Sizin de bu şekilde bir konunuz var çözeblimiş miydiniz?
Evet sorunu çözdük başka bir arkadaş yardımıyla olay NetSpeed yüzünden şu konuyu inceleyin.
Arkadaşlar ben bu sorunu çözmüştüm. Netspeed VDSL kullanırken tabii. Mtu ayarını değiştirerek yapmıştım. Geçen binaya fiber gelince Netspeed'i arayıp fibere geçmek istediğimi söyledim. Hallettiler. Ama Truckers MP sorunu haliyle geri geldi. Modem ayarlarından gene mtu ayarını eskisi gibi değiştirdim ama bu sefer sonuç olumlu olmadı. Ne yapmamız gerek? Çözüm bulabilen olursa lütfen yazsın buraya.

Sorun bende çözüldü mtu ayarını yaptıktan sonra modeme reset attım. Şu an Online da 30 dakika geçirdim ve bir kere bile atmadı. Modem ayarlarından WAN ayarlarına girip düzenle yapıp gelişmiş bölümünde mtu seçeneği var. Orası default olarak 1492 olarak geliyor. 1440 yapmanız ve sonrasında reset atmanız yeterli.

@Akababuş @EkmekArasiHDD @Çağrı SANSAR @EREN SATAR

Bu da resmi.

Çözüm
Evet sorunu çözdük başka bir arkadaş yardımıyla olay Netspeed yüzünden şu konuyu inceleyin.

Hocam şimdi deniyorum olursa vallahi çok teşekkür edeceğim.

Evet sorunu çözdük başka bir arkadaş yardımıyla olay Netspeed yüzünden şu konuyu inceleyin.

Hocam oldu cidden çok teşekkür deiyorum ama hala çok komik bir nedenden dolayı olduğu için bir yandan da şaşırdım açıkçası sadece Netspeed de olmasına gerçekten çok sağ olun.

Çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı