Çözüldü Truckers MP otomatik atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

payotexd

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar yaklaşık 2 senedir yaşadığım sorunu çözmek istiyorum. Oyuna giris yaptığımda altımda hangi tır olursa olsun system otomatik kick atıyor bazen girerken bazen şehre girerken bazen şehirden çıkarken cok can sıkıyor bu sorun. En fazla 30 dakika oynayabiliyorum otomatik kick atıyor. Pingim 75 ms i geçmiyor otomatik kick sorununu yaşayan ve cözen arkadaşlar ya da bilen varsa yardımcı olursa çok minnettar kalırım. Farlarım açık oyunun oynanması gerektiği gibi oynuyorum.

Öncelikle selamlar yaklaşık 2 senedir yaşadığım sorunu çözmek istiyorum. Oyuna giris yaptığımda altımda hangi tır olursa olsun System otomatik kick atıyor bazen girerken bazen şehre girerken bazen şehirden çıkarken cok can sıkıyor bu sorun. En fazla 30 dakika oynayabiliyorum otomatik kick atıyor. Pingim 75 ms i geçmiyor otomatik kick sorununu yaşayan ve cözen arkadaşlar ya da bilen varsa yardımcı olursa çok minnettar kalırım. Farlarım açık oyunun oynanması gerektiği gibi oynuyorum.

Hangi hatayı veriyor ve sistemin ne?

Hangi hatayı veriyor ve sistemin ne?

Hata vermiyor sol atta System Auto kick yaziyor ve atiyor bana herhangi bir hata vermiyor sistemim 8 GB RAM i5 661 işlemci Radeon HD 5670 ekran karti sistemden oldugunu dusunmuyorum internet cafedede ayni sorunu yasiyorum 5 ay oncesine kadar laptop ile oynuyordum onda da ayni sorunu yasiyordum.

Hata vermiyor sol atta System Auto kick yaziyor ve atiyor bana herhangi bir hata vermiyor sistemim 8 GB RAM i5 661 işlemci Radeon HD 5670 ekran karti sistemden oldugunu dusunmuyorum internet cafedede ayni sorunu yasiyorum 5 ay oncesine kadar laptop ile oynuyordum onda da ayni sorunu yasiyordum.

Tırları modlu veya kodlu mu kullanıyorsunuz? Kick aldığınız anda SS alıp atar mısınız?

Dosya Ekleri

• 20211006212445_1.jpg
    20211006212445_1.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:

Geri
Yukarı