Truckers MP oynuyor musunuz?

• Konuyu başlatan Efem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 458

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Arkadaşlar merhaba, iyi sosyaller herkese. Sorum basit. Sohbet amaçlı açtım konuyu. Truckers MP oynuyor musunuz? Oynuyorsanız ne tür tırlar sürüyorsunuz? Holland, Türk işi gibi tırlardan bahsediyoruum. Truckers MP oynuyorsanız bu tür tırları bileceğinizi düşünüyorum rahatlıkla. Onun dışında Truckers MP oynarken hangi grafik ayarlarında oynamaktasınız? Malum Truckers MP optimizasyonun aşı kötü olduğuı Launcher'lardan biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, iyi Sosyaller herkese. Sorum basit. Sohbet amaçlı açtım konuyu. Truckers MP oynuyor musunuz? Oynuyorsanız ne tür tırlar sürüyorsunuz? Holland, Türk işi gibi tırlardan bahsediyoruum. Truckers MP oynuyorsanız bu tür tırları bileceğinizi düşünüyorum rahatlıkla. Onun dışında Truckers MP oynarken hangi grafik ayarlarında oynamaktasınız? Malum Truckers MP optimizasyonun aşı kötü olduğuı Launcher'lardan biri.

Arada eğlenmek için girip sinir stres içinde çıkıyorum. Genelde sürdüğüm tırlar ise sade ve şık oyunun yeni model tirlarindan oluyor. Medium ayarlarda oynuyorum oyunu.

Arkadaşlar merhaba, iyi sosyaller herkese. Sorum basit. Sohbet amaçlı açtım konuyu. Truckers MP oynuyor musunuz? Oynuyorsanız ne tür tırlar sürüyorsunuz? Holland, Türk işi gibi tırlardan bahsediyoruum. Truckers MP oynuyorsanız bu tür tırları bileceğinizi düşünüyorum rahatlıkla. Onun dışında Truckers MP oynarken hangi grafik ayarlarında oynamaktasınız? Malum Truckers MP optimizasyonun aşı kötü olduğuı Launcher'lardan biri.
Çok etkin girmiyorum optimizasyonu berbat olmakla beraber beyinsiz oyuncular çok. Singleda takılıyorum. Türk işi Scania sürüyorum. Ultra ayarlarda oynuyorum bütün ayarlar full %400 ölçekleme.

Dosya Ekleri

• 33A148EA62DA52CA070A3ECE25AFB21D6F4CEDB3.png
    33A148EA62DA52CA070A3ECE25AFB21D6F4CEDB3.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 43
Ban yediğimden beri oynayamıyorum. Haklı bir bandı. Üç gün sonra devam edeceğim.
Ben daha çok yabancı işi tırları seviyorum hocam. Holland tırlar gibi renkli tırlar değil ama yabancıların modifiyeli tırlarına benzeyenlerden. Özellikle DAF favorim.
Ben ölçekleme ayarını düşürüyorum sadece kasmaması için.

Hocam bugün mesaj geldi ban yemisim yine kim bilir kaç hafta sildigim icin bakamadim bu arada holland tir derken? Benim bildigim nornal bilindik markalar var ben Volvo 740beygir sürüyorum yahu adamlar bana kafa atıyor, AFK adam kicklenmiyor ban yemiyor.
Duzgun gitmeye calisan ben ban yiyorum (bir 15 20 kisinin ustune gider gibi fake attim ondanda olabilir)

Arkadaşlar merhaba, iyi Sosyaller herkese. Sorum basit. Sohbet amaçlı açtım konuyu. Truckers MP oynuyor musunuz? Oynuyorsanız ne tür tırlar sürüyorsunuz? Holland, Türk işi gibi tırlardan bahsediyoruum. Truckers MP oynuyorsanız bu tür tırları bileceğinizi düşünüyorum rahatlıkla. Onun dışında Truckers MP oynarken hangi grafik ayarlarında oynamaktasınız? Malum Truckers MP optimizasyonun aşı kötü olduğuı Launcher'lardan biri.

Eskiden oynardım ama optimizasyonu batırdılar. Artık oynamıyorum.

Yeni başladım. Hocam bir de sanırım bugün Kirkenes'te efendim diye birini görmüştüm 2-3 saat önce o siz miydiniz?

En son Skoda alıp calais duisburg yolunda millete makas atarak sürmüştüm çok şükür hala banlanmadım 3 kez millete kafadan girmeme rağmen :)

Ayarlar Ultra ölçekleme 300.

Geri
Yukarı