Truckers MP perma ban açılır mı?

kaan_demirel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2-3 hafta önce "2 hafta 1 günlük" ban yedim, ban yemem de gayet normal çünkü arabayla biraz sıkıntılı sürdüm fakat bunu ben neredeyse ilk defa yaptım. Bundan önce yıllar boyunca düzgün sürüyordum ProMods'ta takılıyordum kendi halimce. 2018-2019 zamanları oynarken de 2-3 kez normal ban yemiştim tabii. Şimdi makalelerini okuyunca yediğim banın diğer banlardan bağımsız olduğunu vs. yazıyor. O yüzden ben talepte bulundum fakat tabii ki kabul edilmedi. Bu forumda da birinin 90 günlük banı perma niyetine atılıyor olduğunu söylemiş, emin olamadım, ne yapabileceğimi de bilmiyorum. Çünkü oyunu cidden seviyorum. Ayrıca 2 haftalık ban yiyipte bu nasıl perma oldu, onu anlayamadım. Af gelir mi?

Son sorudan başlayayım, af gelmez. 2 haftalık ban yedim dediniz ama birden nasıl permanent olduğunu anladınız ben onu anlamadım. Ben TruckersMP'de 1 ay ban yemiş insanım, 1 ayın sonunda çokta güzel oynadım yani.

Aynı hesaptan daha önce yediniz di mi doğru anladım? Ben TMP'de oynarken ne olursa olsun 4. ceza da mı 5. ceza da mı emin değilim perma çakıyorlardı.
Aynen önceden ban yedim. 2018 2019 gibi

Son sorudan başlayayım, af gelmez. 2 haftalık ban yedim dediniz ama birden nasıl permanent olduğunu anladınız ben onu anlamadım. Ben TruckersMP'de 1 ay ban yemiş insanım, 1 ayın sonunda çokta güzel oynadım yani.
İlk truckersmpyi açmaya çalıştığımda 2 hafta 1 günlük ban yazıyordu. Dün açtığımda permament diyordu.

İlk truckersmpyi açmaya çalıştığımda 2 hafta 1 günlük ban yazıyordu. Dün açtığımda permament diyordu.

Not olarak ekleyim birde. Ben bu bilgisayardan başka birinin ets2 hesabına 1 ay önce girmiştim. Hesapları değiştirmiştik öyle truckersmp'ye girmiştik. Çünkü benim hesapta dlc vs. var bu yüzden değiştirmek istemiştik hesapları. Eğer böyle ikincil hesaba girebildiğimden dolayı beni "ban yasağından kaçma" suçunu uyguluyor olduğumu düşünmüş olabilirler mi? Çünkü yazıda ikincil hesaba dair tespit ettik vs. diyordu ama bu 1 ay önce gerçekleşmiş bir şey, ben daha bu hesapta perma yemeden önce...

Son düzenleme:

Not olarak ekleyim birde. Ben bu bilgisayardan başka birinin ets2 hesabına 1 ay önce girmiştim. Hesapları değiştirmiştik öyle truckersmp'ye girmiştik. Çünkü benim hesapta dlc vs. var bu yüzden değiştirmek istemiştik hesapları. Eğer böyle ikincil hesaba girebildiğimden dolayı beni "ban yasağından kaçma" suçunu uyguluyor olduğumu düşünmüş olabilirler mi? Çünkü yazıda ikincil hesaba dair tespit ettik vs. diyordu ama bu 1 ay önce gerçekleşmiş bir şey, ben daha bu hesapta perma yemeden önce...
Siz gördüğünüz yazıyı bize tam olarak yazarsanız anlayabiliriz.

Rica etsem bahsettiğiniz metni paylaşabilir misiniz? Bu arada 2.hesaptan dolayı ban yemiş olsanız değil 1 ay; 1 yıl önce girmiş olsaydınız dahi 2.hesap tespit edilirdi.

"The Game Moderation Management have checked the server-side logs and the results unequivocally point out that you own multiple accounts in order to evade an active ban. In accordance with the official set of rules, ban evading is strictly not allowed and thanks to the accuracy with which such checks are done by the Game Moderation Management, we are completely sure that you are evading bans on the TruckersMP IDs mentioned in your ban reason. As stated in the rules, if our evidence points out that you have ban evaded, you will be banned again without prior notification and without the need to provide evidence, due to it containing confidential information that cannot be disclosed to the public."

Geri
Yukarı