Truckers MP'de ban açılır mı?

Daha fazla  
Dostlarım şimdi ben TruckersMp'den yaklaşık 1 hafta önce nedensiz perma ban yedim, ban yeme sebebim ise şu;

§1.2 - Yasak Kaçırma - KALICI BAN

Geçici veya kalıcı bir yasağı aşmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Bir yasaktan kurtulmak için yasak kanıtlarını kaldırmaya çalışmak. Kanıtlar bir yasaklamadan kaçtığınızı gösteriyorsa, personel bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasak kaçırma kanıtı, gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiği için açıklanamaz.

Ben TruckersMp'ye internet kafeden giriş yapıyorum, arkadaşıma sorduğumda "İnternet kafeden girdiğin için ban yemişsin." dedi, itiraz kısmına internet kafeden girdiğimi söyledim, banım açılır mı?

Dostlarım şimdi ben Truckers MP'den yaklaşık 1 hafta önce nedensiz perma ban yedim, ban yeme sebebim ise şu;

§1.2 - yasak kaçırma - kalıcı ban

Geçici veya kalıcı bir yasağı aşmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Bir yasaktan kurtulmak için yasak kanıtlarını kaldırmaya çalışmak. Kanıtlar bir yasaklamadan kaçtığınızı gösteriyorsa, personel bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasak kaçırma kanıtı, gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiği için açıklanamaz.

Ben Truckers MP'ye internet kafeden giriş yapıyorum, arkadaşıma sorduğumda "internet kafeden girdiğin için ban yemişsin." dedi, itiraz kısmına internet kafeden girdiğimi söyledim, banım açılır mı?

Ban yediğin hesabı kapat yeni Steam aç oyunu sil yeniden yükle ve eski hesabına ait hiçbir kanıt bulundurma eski save dosyası, isim vb her şeyi farklı yap ve oyunu yeniden al bu sayede tekrar ban yemezsin.

Ban yediğin hesabı kapat yeni Steam aç oyunu sil yeniden yükle ve eski hesabına ait hiçbir kanıt bulundurma eski save dosyası, isim vb her şeyi farklı yap ve oyunu yeniden al bu sayede tekrar ban yemezsin.
Promods aldım.
Kanıtımı yazdım buraya, benim sorduğum soruyla cevaplarınızın hiç bir alakası yok.

Geri
Yukarı