Truckers MP'de gereksiz ban

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
İyi akşamlar. Az önce güzelce oyunumu oynuyordum sayısız kez ban yedim. Sollama çarpma hız hilesi vs o yönden sorun yok fakat hakaretten daha önce hiçbir şekilde yememiştim. Beni sinir etmediği sürece hiçbir Türk ve yabancı arkadaşa hiçbir hakarette bulunmadım bulunmam da. Oyunda arkamda bulunan Ali adlı arkadaşa bu cümleyi yazdıktan 30-40 saniye sonra ban yedim. Bu 12. multi hesabım olduğu için de itiraz etmekten korkuyorum. Başka bir sebep olabilir mi?

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-10_225655366.png
    resim_2022-07-10_225655366.png
    571 KB · Görüntüleme: 129
@EREN SATAR Bir permalı hesabım vardı zamanında. Şimdi baktım, ban affından sonra banım kalkmış. Girsem acaba perma yer miyim diye düşünüyorum.
Kesinlikle girmeyin bu oyunu yıllardır oynuyorum tavsiyem girmemeniz yönünde iki tane aktif hesap olunca anlaşılmakta. İkisinden birini silin.

Hocam aktif 5 hesabım var, hep geçici ban yediğimde aldım daha hiçbiri banlanmadı :D.

Hocam ilk başlarda anlaşılma olmuyordu ban yiyordum yediğim an çıkıp diğerine giriyordum sonuna hepsi perma yedi artık aktif 1'den çok hesabım olduğunda 1 gün içinde banlanıyorum sağ olasın @463895 kralın hesabını kullanıyorum şu an oyuna para harcamaktan bıktım 🙂

Adminle iletişime geçtim aptal şerefsiz mal bunları da yazmışım yaklaşık 30 dk önce. Şaşırdığım şey admin Türk değil. Bunları nasıl anladı?
Report edildiyseniz, karşınızdaki kişi bana hakaret etti dediyse, ne demişsiniz diye bir sözlük sitesinden bakmıştır. Nasıl ki hepimiz anlamını bilmediğimiz bir kelimeyi sözlükte veya Google Çeviri'de aratıyorsak onlar da aratmıştır büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı