Truckers MP'den ban yer miyim?

ataykumbar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, önümde giden yavaş tırı sollamak için sol şerite geçtim ama karşıdan başkaları geldi ben sollayana kadar. Ben de sola kırdım, karşıdan gelen de ben çarparım diye sağa kırdı kafa kafaya girdik. Rec yazdı. Daha yeni banım açıldı. Yine yer miyim? Sonuçta o kırmasaydı ben kurtaracaktım.

Bunlar zaten ban atmaya yer arıyor, pek adil bir sistemleri yok. Oyunun kendi online sistemi çok daha iyi.
Çok garip sistemleri var. 2 yıl önce adama konvoyda basslı müzik açtığı için chate "kapat şunu a*k oğlu" yazdım diye perma ban yemiştim. 1 yıl sonra itiraz etmiştim ve banımı açmışlardı.

Çok garip sistemleri var. 2 yıl önce adama konvoyda basslı müzik açtığı için chate "kapat şunu a*k oğlu" yazdım diye perma ban yemiştim. 1 yıl sonra itiraz etmiştim ve banımı açmışlardı.
Benim başıma genelde şu geldi; adam gelip çarpıyor, küfür ettiniz adam bu kısmı kesip atıyor sadece veya önce gelip çarpıyor ve sinir olup sizde ona çarpıyorsunuz adam sadece o kısmı kesip atıyor ve ban yiyorsunuz. Ben REC ile gezmek zorunda mıyım, 1 saat oynayıp çıkacağım. Millet ne boş işlerle uğraşıyor yahu.

Merhaba, önümde giden yavaş tırı sollamak için sol şerite geçtim ama karşıdan başkaları geldi ben sollayana kadar. Ben de sola kırdım, karşıdan gelen de ben çarparım diye sağa kırdı kafa kafaya girdik. Rec yazdı. Daha yeni banım açıldı. Yine yer miyim? Sonuçta o kırmasaydı ben kurtaracaktım.
Evet yersin, görüntülü kanıt isterler. Sadece rec yazmak yada raporlamak yeterli değil.

Geri
Yukarı