Çözüldü TruckersMP banlıyken yan hesapla girilmiyor

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 124
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim ana hesabım 1 haftalık banlandı. Kuzenimin hesabından gireyim dedim fakat ona girince yan hesaptan girdiğim anlaşılıyor sanırım. Modemi sıfırlasam falan düzelir mi?

Çözüm
Yan hesaptan girdikten sonra olduysa cevabı basit. Tespit edilmiş ve uzatılmış.

İngilizce - Ban Evading:
Creating or using another account to get around a temporary ban. Evading a permanent ban will result in a permanent ban on all accounts. Attempting to remove ban evidence to get out of a ban. If the evidence points that you have evaded a ban, staff reserve the right to ban you again without notification. Evidence for ban evading cannot be disclosed due to it containing confidential server-side information.

Türkçe - Yasaktan Kaçınma:
Geçici bir yasağı atlatmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Kalıcı bir yasağı atlama, tüm hesaplarda kalıcı bir yasaklanmayla sonuçlanır. Yasak kanıtlarını kaldırmaya çalışmak için yasağı atlama girişiminde bulunmak. Kanıtların, bir yasağı atlattığınıza işaret ettiği durumlarda, personel, bildirim olmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasak atlatma kanıtları, gizli sunucu taraflı bilgiler içerdiği için açıklanamaz.
Crossban yemişsiniz demekki.
Yani modemi sıfırlasam veya hesap değiştirsem düzelmez mi?

Hocam ben 1 hafta yedim sonra itiraz edeyim dedim. Ayın 2'sinde yedim ve normalde 9'unda açılacaktı şimdi itiraz ettiğim için 14'ünde açılacak gözüküyor. Neden?

Son düzenleme:
Yan hesaptan girdikten sonra olduysa cevabı basit. Tespit edilmiş ve uzatılmış.

İngilizce - Ban Evading:
Creating or using another account to get around a temporary ban. Evading a permanent ban will result in a permanent ban on all accounts. Attempting to remove ban evidence to get out of a ban. If the evidence points that you have evaded a ban, staff reserve the right to ban you again without notification. Evidence for ban evading cannot be disclosed due to it containing confidential server-side information.

Türkçe - Yasaktan Kaçınma:
Geçici bir yasağı atlatmak için başka bir hesap oluşturmak veya kullanmak. Kalıcı bir yasağı atlama, tüm hesaplarda kalıcı bir yasaklanmayla sonuçlanır. Yasak kanıtlarını kaldırmaya çalışmak için yasağı atlama girişiminde bulunmak. Kanıtların, bir yasağı atlattığınıza işaret ettiği durumlarda, personel, bildirim olmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasak atlatma kanıtları, gizli sunucu taraflı bilgiler içerdiği için açıklanamaz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı