Çözüldü Truckersmp "Erişim reddedildi" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
TruckerMP/core_ets2mp.dll dosyasına erişim reddedilmiş. Nasıl düzelir?

Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dostum ne kadar yardımcı olur bilmiyorum ama aynı hatayı bende aldım Temmuz gibiydi Steam üzerinden ilk önce tabi normal ets 2 dosyasını atman lazim sonra truckers mp yi silip Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrula ardından tekrar truckers mp yükle ben böyle yaptım olmuştu umarım işine yarar.

Yönetici olarak çalıştırmayı dener misin?

Aynı hata hocam. Fark etmedi.

Edit: Windows Defender'da ETS2'nin ve TruckersmMP'nin dosyaları dışlanmış durumda.
Merhabalar dostum ne kadar yardımcı olur bilmiyorum ama aynı hatayı bende aldım Temmuz gibiydi Steam üzerinden ilk önce tabi normal ets 2 dosyasını atman lazim sonra truckers mp yi silip Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrula ardından tekrar truckers mp yükle ben böyle yaptım olmuştu umarım işine yarar.

İşe yaramadı. Anlaşılan Windows Defender ile alakalı.
Windows Defender Kurcalamaya Karşı Koruma ayarını kapat düzelmesi lazım.

Oldu. İşe yaradı ancak bu özelliği kapatmam pek iyi hissettirmedi. Bu anti-kurcalama özelliğinin beyaz listesi yok mu?

Son düzenleme:
Aynı hata hocam. Fark etmedi.

Edit: Windows Defender'da ETS2'nin ve TruckersmMP'nin dosyaları dışlanmış durumda.

İşe yaramadı. Anlaşılan Windows Defender ile alakalı.

Oldu. İşe yaradı ancak bu özelliği kapatmam pek iyi hissettirmedi. Bu anti-kurcalama özelliğinin beyaz listesi yok mu?
İyi hissettirmediyse iyisinden bir tane ücretsiz antivirüs yazılımı kurun o da işe yarayacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı