TruckersMP'de tek oyunculu ETS2 açılıyor

UHUHUU

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 aydır aynı hatayı alıyorum. Eski Launcher'da böyle değildi ve bilgisayara format attım ama bir şey değişmedi. Launcher'dan başla diyorum ama oyun tek oyunculuda açılıyor oyun, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, yaklaşık 1 aydır aynı hatayı alıyorum. Eski Launcher'da böyle değildi ve bilgisayara format attım ama bir şey değişmedi. Launcher'dan başla diyorum ama oyun tek oyunculuda açılıyor oyun, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam bende aynı sorunu alıyordum eski Launcher'dan giriyorum artık ve sorun yok. Eski Launcher'i ETS 2 YouTuber'lerinin DC'sinden alabilirsin.

kanka ayarlardan truckers mp yi kurduğun klasör ingilizce harfler içermediğinden olabilir 'ç' 'ş' 'ı' 'ö' gibi harfler hatayı almamak klasörün adını değiştirebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı