TruckersMp'den banlandım

ETS 2 gibi bir oyun için doğal bir ceza sebebi. Trafikte tehlike yaratıyor ve bu hareket onun kazaya sebebiyet vermesine neden olabilirdi.
Hocam adam yeşil ışıkta duruyordu yanı da boş olduğu için durmak istemedim.
Olabilir, insanlık halidir. İki hafta ban atılmasına hak vermiyorum. Daha önce kick, uyarı veya ban cezası almış mıydınız?
Bu 3. banım.

Hocam adam yeşil ışıkta duruyordu yanı da boş olduğu için durmak istemedim.
Anlıyorum fakat olaya yetkilinin gözünden baktığımzda tehlikeli bir hareket olduğunu görüyoruz. Yine de iki hafta banı hak etmiyorsunuz.
Oyunlarda gerçek hayatta yapamadıklarımızı yapmıyor muyuz ? Gerçek hayat mı bu kazaya sebebiyet verse ne olacak ki ? Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.
Oyun zevkini bozuyor. Tam olmasa da simulasyon denilecek seviyede bir oyun, bu nedenle olmaması gereken şeyler bunlar. TruckresMP yönetimi bu konularda katı fakat burada abartılı bir ceza verilmiş.

Tamamen oyun içerisindeki adminin kararına kalmış bir olay. 3 admine izlet bunu 2'si kick atar, 1'i ban atardı o da sana denk geldi. Dediğim gibi videolu itirazda bulun, yüksek ihtimal cezan kaldırılır...

Truckers MP'ye itiraz Ticket'ı atabiliyorsun. Bu sebepten dolayı 2 hafta ban fazla olmuş gibi. İtirazı direkt adminlere gönder, üst seviye yetkililer bu tarz olayları inceleyip cezayı kaldırabiliyor, benim başıma da gelmişti. Çok basit bir olay yüzünden yediğim banı kaldırtmıştım. Atacağın itiraz dilekçesine "Önümdeki sürücü aniden durduğu için bende kaza yapmamak için sağdan geçmek zorunda kaldım, bu esnada zaten yeşil ışık yanıyordu." tarzında bir savunma yaz.

Aynen bunun gibi bir savunma banının kalkmasına yardımcı olabilir ben 10 aydır banlı arkadaşımının banını bu şekilde kaldırtmıştım.

Tamamen oyun içerisindeki adminin kararına kalmış bir olay. 3 admine izlet bunu 2'si kick atar, 1'i ban atardı o da sana denk geldi. Dediğim gibi videolu itirazda bulun, yüksek ihtimal cezan kaldırılır...
Banı itiraz ettiğimde bu şekilde cevap aldım "Burada sahip olduğumuz bu yasak hakkında konuştuğunuz için teşekkür ederiz. Ancak burada bu ışığın yeşil olması, bu yüksek hızda seyahat etmeye devam etmek için burada görülene benzer bir Uygunsuz sollama gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelmez. Çünkü yolculuğunuza devam etmeden önce yavaşlamanız ve bu kullanıcıların hareket etmesini beklemeniz gerekirdi."

Banı itiraz ettiğimde bu şekilde cevap aldım "Burada sahip olduğumuz bu yasak hakkında konuştuğunuz için teşekkür ederiz. Ancak burada bu ışığın yeşil olması, bu yüksek hızda seyahat etmeye devam etmek için burada görülene benzer bir Uygunsuz sollama gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelmez. Çünkü yolculuğunuza devam etmeden önce yavaşlamanız ve bu kullanıcıların hareket etmesini beklemeniz gerekirdi."
Dediğim gibi itirazı üst düzey adminlere yap, tam olarak nasıl yapılıyordu hatırlamıyorum. İnternetten araştırmıştım, direkt üst seviye adminle iletişime geçtim TruckersMp üzerinden. Öyle kaldırtmıştım cezayı..

1641396908425.png

Klasik saçma banlardan.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı