Trust 2+1 ses sisteminde uğultu problemi

Ortadaki tek sorun kullanıcı!! bu ses hepsinde gelir. Kulağına ıslak parmak sokulursa öyle durur musun? Empati kur diye söylüyorum.
Kardeş sorun kullanıcı vs vs bişeyler anlattında sırf sana cevap vermek için foruma girdim tekrardan görseldeki kabloyu 70tl'ye aldım teknosadan bu ses hepsinde gelir falan diyorsun ya kabloyu değiştirdim tık yok ses falan gelmiyor şuan sorun çözüldü bilgin olsun :)

Dosya Ekleri

• HTB1fDFZSpXXXXb.XFXXq6xXFXXXX.jpg
    HTB1fDFZSpXXXXb.XFXXq6xXFXXXX.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 27
Trust 2+1 ses sistemi kullanıyorum, Woofer'ın arkasında volume ile bass ayarlarının bulunduğu 2 adet tekerlek var. Volume'u yükselttiğim zaman hoparlörden "zzzzz" diye uğultu geliyor. Volume'u kısınca ses kesiliyor. Nasıl çözebilirim?
Video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1712606

@whildex kardeşim bende de ayni sorun var . Bende sorunun ses controller modülünden olduğunu düşünüyordum. Fakat ses controller modülünün bulamadım. Sen bu kablo ile nasip bağlandın ses açma kapama işini nasıl cozdun

Kardeş sorun kullanıcı vs vs bişeyler anlattında sırf sana cevap vermek için foruma girdim tekrardan görseldeki kabloyu 70tl'ye aldım teknosadan bu ses hepsinde gelir falan diyorsun ya kabloyu değiştirdim tık yok ses falan gelmiyor şuan sorun çözüldü bilgin olsun :)

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    13,1 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı