Trust 22983 GXT 890 cada

1,5 yıl kullandıktan sonra tekrar bekliyorum buraya. Zira ben 1,5 yıldır kullanıyorum. Ve bu yazıyı yazmak bile işkence haline geldi. Sanki switchlerin altındaki plastik kubbeler sertleşmiş gibi hissettiriyor. Ha bu tüm outmemuların sorunu da olabilir birşey diyemem ama, dediğim gibi önermiyorum, ilerde teşekkür edersiniz bana. Ya da alıp kendiniz görün para sizin zevk de sizin.

1,5 yıl kullandıktan sonra tekrar bekliyorum buraya. Zira ben 1,5 yıldır kullanıyorum. Ve bu yazıyı yazmak bile işkence haline geldi. Sanki switchlerin altındaki plastik kubbeler sertleşmiş gibi hissettiriyor. Ha bu tüm outmemuların sorunu da olabilir birşey diyemem ama, dediğim gibi önermiyorum, ilerde teşekkür edersiniz bana. Ya da alıp kendiniz görün para sizin zevk de sizin.
Geçen yılki Black Friday'da almıştım. 1 ay sonra falan 1,5 yıl olacak. Sana geçmiş olsun, ben böyle bir problem yaşamadım.

@FurthestEagle salladığın o kadar belli etmene gerek yok switchlerin altında plastik yok çünkü
Ah be kara cahil arkadaşım, keşke başkasını yalancılıkla suçlamadan önce sağduyulu davranabilsen. Al işte klavyem fotoğraflarıyla beraber ekte. Ben bu forumda senin gibi kişilik bozukluğu geçirenleri gördükçe moralim bozuluyor. İnşallah sağduyulu olmayı öğrenebilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_2640.JPG
    IMG_2640.JPG
    1,4 MB · Görüntüleme: 109
  • IMG_2641.JPG
    IMG_2641.JPG
    1,4 MB · Görüntüleme: 115
Ah be kara cahil arkadaşım, keşke başkasını yalancılıkla suçlamadan önce sağduyulu davranabilsen. Al işte klavyem fotoğraflarıyla beraber ekte. Ben bu forumda senin gibi kişilik bozukluğu geçirenleri gördükçe moralim bozuluyor. İnşallah insan olmayı öğrenebilirsin.
Klavyenin tuşlarından birini söker misiniz acaba? Eğer klavyenin altında plastik olup olmadığını görürüz hepimiz.

Klavyenin tuşlarından birini söker misiniz acaba? Eğer klavyenin altında plastik olup olmadığını görürüz hepimiz.
Klavyenin altında yada tuşun hemen altında plastik var demedim zaten.
1587228953922.png

Gördüğün gibi switcherin altındaki plastik kubbe dedim. Ama iki gözünü açıp da okuyabilseydin, beni haksız yere yalancılıkla suçlamazdın. Ama ne desem boş, insanların kendi kullandığı ürünleri kötü bile olsa körü körüne savunmasının önüne kimse geçemezken ben nasıl geçeyim. Hadi iyi forumlar.

@Sylveon Alakasız olacak ama, Corsair K68 Kırmızı ışıklı versiyonunu kafama koydum. Bu ürünü önerir misinir? Var mıdır bir eksiği? Cherry MX Red kullanıyormuş, aradığımı bulmuşum gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı