TRUST 22983 GXT890 CADA alınır mı?

Sırf sol Shift tuşu ufak diye Cada'dan soğudum. Tahmin ettiğimden daha ufak gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video bana ait. İzledin mi bilmiyorum ama o konuya burada açıklık getirdim. Tuş dizilimi İnglizce olanda sol shift tuşu uzun. TR'de ise ufak.

İşte bana TR olan çekici geliyor, TR harf seçeneği önemli olmasa o fiyata daha iyilerini bulabileceğimi biliyorum.

Farkındayım. Her ürüne bir bahane buluyorsan bütçeni 2 katına çıkartmak zorundasın ki aradığın ve istediğin ürünü alabilesin.
Merhaba size bir konuda danişmak istiyorum. Başka bir yorumunuzu gördüm de almak istedigim cogu klavyeyi kullanmissiniz. Kafamda şuan trust cada ya da motospeed ck104 var fakat motospeed in turkiye garantisi olmamasi ve her kullanicisinin 6 ay icinde tuslarinda patlak verdigini soylemesinden dolayı suphelerim var. Trust cada ise hem trust markasina olan önyargimdan dolayi hem de rgb isiklarinin yetersiz olmasindan dolayi çekiniyorum. Siz bu iki klavye arasindan hangisinden daha cok memnun kaldiniz acaba? Butcem maksimum 250 TL ve rgb + mekanik klavye almak istiyorum.

Geri
Yukarı