Trust blizz GXT 450 alınır mı?

rasitozbex

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır kulaklık araştıryorum ama sizce bu kulaklık nasıldır?
Rahatlık ve kafaya oturuş açısından nasıldır kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Bütçe: 250 TL civarı.

o çok pahaldı dostum ya. 180 TL idi eskiden. Değmez bence o fiayata şimdi 220
Her şey pahalılaştı dostum, ben fiyatını hak ettiğini söylemedim ki. Öyle düşünürsen şuan hiçbir şey fiyatını hak etmiyor.

Ama 0-300 TL arası en iyi kulaklık Sono.

Glary USB olduğu için daha kötü ses kalitesi verir ve mikrofonu daha kötü. RGB ve 7.1 gibi gereksiz özellikleri var sadece. Asıl fiyatını hak etmeyen o.

Her şey pahalılaştı dostum, ben fiyatını hak ettiğini söylemedim ki. Öyle düşünürsen şuan hiçbir şey fiyatını hak etmiyor.

Ama 0-300 TL arası en iyi kulaklık Sono.

Glary USB olduğu için daha kötü ses kalitesi verir ve mikrofonu daha kötü. RGB ve 7.1 gibi gereksiz özellikleri var sadece. Asıl fiyatını hak etmeyen o.
Ses olarak iyidir ama yazılımı mevcut. ayrıca yapısı kalitesiz duruyor. Sonuçta alixpressürünü

Ses olarak iyidir ama yazılımı mevcut. ayrıca yapısı kalitesiz duruyor. Sonuçta alixpressürünü
Ses olarak iyi değildir. Hem ucuz hem USB kullanıyor, bundan iyi bir şey çıkmaz. Tronsmart Sono al işte. Bu bütçeyle çok seçim şansın yok, sonuçta çoğu ürün Gamepower veya Rampage.

Çoğu kişi kullanıyor Sono'yu, forumda da incelemesi var. İstersen arat.

Geri
Yukarı