Trust GXT 166 alınır mı?

sivrigum

Kilopat
Merhabalar. Bir mouse almayı düşünüyorum. Bundan önce Everest kullanıyordum. 1 sene kullandıktan sonra onu sattım ve başka bir mouse almaya karar verdim. Bu fareyi gördüm aklımı kurcaladı. 50 TL gibi bir fiyatı var ve bu kadar özelliği. Alıcam fakat bu kadar ucuz olmasına rağmen bu kadar özelliğinin olması beni şaşırttı. Tabi bi yandan da markasının Trust olması var. Sizce almalı mıyım? Zaten düşük miktarda para ödediğim için malzeme kalitesinin çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Ama dediğim gibi bundan önce de everest marka mouse kullanmama rağmen bir senede mouse çizilmedi bile. Görüşleriniz benim için değerli. Lütfen yorum yaparken fiyatının ucuzluğunu göz önünde bulundurun. İlginiz için teşekkürler. Mouse: Trust GXT 166

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alabilirsin bu fiyata ideal. Ben 2 gün önce sipariş verdim bugün yada yarın elimde olacak. Bu fiyata bence alınır. Elime ulaşınca bir daha yazarım buraya.

Trust önermiyorum. Rampage bakabilirsin. Önerim: DLM-500'dür.
Hocam bu fiyat beni fazlasıyla aşıyor. Kaldı ki o kadar bütçem olsaydı everest yerine başka markaları tercih ederdim. Yine de öneri için teşekkürler.
Bence alabilirsin bu fiyata ideal. Ben 2 gün önce sipariş verdim bugün yada yarın elimde olacak. Bu fiyata bence alınır. Elime ulaşınca bir daha yazarım buraya.
Bende aynı fikirdeyim bu fiyata zaten daha fazlasını bekleyemeyiz. Ama yine de bir sorayım technopat ailesinin görüşlerini alayım dedim.

Hocam bu fiyat beni fazlasıyla aşıyor. Kaldı ki o kadar bütçem olsaydı everest yerine başka markaları tercih ederdim. Yine de öneri için teşekkürler.

Bende aynı fikirdeyim bu fiyata zaten daha fazlasını bekleyemeyiz. Ama yine de bir sorayım technopat ailesinin görüşlerini alayım dedim.
Eğer zamanın varsa yarına kadar bekle büyük ihtimal yarın elime ulaşır. Ben sana yazarım elime geldiğinde ama beklemek istemiyorsan alınabilir bence sonuçta 60 TL ve bütün kullananlar memnun.

Tabii ki simdilik beklemedeyim. Aldığınız zaman yazarsınız.
Beklemediğim bir şey oldu fare biraz önce elime ulaştı. Gayet güzel bir fare şuanda kullanıyorum 60 TL ye kesinlikle değer kutunun içinden Fare, Trust Sticker, Yazılım için link, Kullanıcı Kılavuzu ve metal ağırlık için aparat çıktı yuvarlak. Fare için söyleyeceklerim öncelikle beklediğim kadar büyük değilmiş gayet elime oturdu. Makro tuşları beklediğim kadar büyük değilmiş ama beklemediğim kadar şık duruyor. Çok kaba bir fare olduğunu düşünüyordum ama sonuç öyle değilmiş malzeme kalitesi bu fiyat için yeterli geldi bana. Ayrıca Trust yazısı ve makrolar eşzamanlı yanıp sönüyor bu da gayet güzel bir görüntü veriyor. Birazdan yazılımını yükleyip biraz kurcalayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_0371.JPG

IMG_0367.JPG

IMG_0366.JPG

Bunlarda resimleri.

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullan. Nereden ve ne kadara sipariş verdiniz. Linkini atar mısınız?
Sağolasın.
Link
Ben aldığımda 60 TL idi hala 60 TL. Birçok yerde daha pahalıya satılıyor. Ayrıca fare ile ilgili yapabileceğim tek kötü yorum alışma süresi oyunlarda aim im kötüleşti şuan ama büyük ihtimalle alışmadığım için ama yavaş yavaş alışıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı