Trust GXT 166 alınır mı?

Scroll rengi DPI a göre değişiyor. Logo ve makroları kendimi istediğimiz her renk yapabiliyoruz. Programdan ayarlanabiliyor Yanıp sönme hızını falan ayarlayabiliyorsun.

Scroll rengi DPI a göre değişiyor. Logo ve makroları kendimi istediğimiz her renk yapabiliyoruz. Programdan ayarlanabiliyor Yanıp sönme hızını falan ayarlayabiliyorsun.
Merhaba ben de satın aldım bu fareden. Benim farenin scroll tuşunu aşağı ya da yukarı hareket ettirdiğimde takılma yapıyor. Sizde de buna benzer bir problem var mı?

Merhaba ben de satın aldım bu fareden. Benim farenin scroll tuşunu aşağı ya da yukarı hareket ettirdiğimde takılma yapıyor. Sizde de buna benzer bir problem var mı?
Hayır hala sorunsuz kullanıyorum şuanlık bir sıkıntısı yok.

Bir sürü de tuşu var yanda. Yanlışlıkla basmaz mısınız?
Alışana kadar arada yanlışlıkla basıyordum ama artık bir sorun olmuyor. Aslında bu kişiye göre değişir kimi hemen alışır kimi ise sürekli basar falan.

Bende satın aldım. Benim farede şuan sorunsuz çalışıyor.
Bir sürü de tuşu var yanda. Yanlışlıkla basmaz mısınız?
Öyle bir sorun olmadı bende, tuşlar parmağın basış şekline göre dizayn edilmiş. Öyle bir durum olsa bile zamanla aşılır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı