Trust GXT 180 Kusan Pro alınır mı?

Bütçe
120

JaMorantt

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu Mouse'yi almayı düşünüyorum. Kaliteli Switch'leri ve sensörünün olduğunu duydum. Ve ürünün kendi yazılımı var. Başka bir şey önermek isterseniz bütçem en fazla 120TL. Şimdiden teşekkürler.

Bir kere 35 TL'lik Trust marka bir mouse kullanmıştım. O 35TL'lik mouse da ki rahatlığı 150 TL'lik Rampage mouse da bulamadım. Yani diyeceğim şudur ki hem Switch'leri hem de sensörü kaliteliymiş bir de üstüne yazılımı varmış bence alınır. Trust, ortalıkta biz ucuz ve kaliteli ürünler satıyoruz diyen markalardan daha kaliteli.

Arkadaşlar bu Mouse'yi almayı düşünüyorum. Kaliteli Switch'leri ve sensörünün olduğunu duydum. Ve ürünün kendi yazılımı var. Başka bir şey önermek isterseniz bütçem en fazla 120TL. Şimdiden teşekkürler.

Kanka Trust markayı önermiyorum şu anki farem Trust kuzeniminki de aynı ve ikimizinkinin de fare tekerleği bozuldu önermem.

Trust Sikanda kullanmıştım daha önce. Gayet iyiydi ama sağa sola doğru çok hızlı çevirince kendimi oyunlarda yukarı bakarken buluyordum:D Sırf bu yüzden G102 satın aldım. Ama memnundum. Kuzenim Trust'ın uygun fiyatlı bir mousesini yaklaşık 3 yıldır kullanıyor hala taş gibi.

Geri
Yukarı