Trust GXT 202 vs SteelSeries QCK Edge mousepad

Okan17

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries ve Razer mousepad kullanan birisi olarak tek diyeceğim şey bütün mousepad’ler aynıdır. Aksini iddia eden kullanmamıştır. Şu an QP bilişimin sattığı kendi üretimi mousepad kullanıyorum. On numara. Tavsiyem masanızın boyunda almanızdır.

Linç yiyebilirim ama söyleyeceğim. Ben CS:GO'yu 800DPI 0.6 sens ile oyunyorum. Yani anlayacağınız mouse çok iyi okumalı. Çok hızlı döndürmeler yapıyorum ve eski kullandığım mouse bunu okuyamıyordu. Şu an G102 kullanıyorum memnunum. Mousepad olarak da 25 TL'ye aldığım 30*70 bir mousepad kullanıyorum. Size net bir şekilde söyleyebilirim gayet iyi. Bence pad için o fiyatlar değmez. Bu arada iyisini de kullandım bir fark hissetmedim.

Linç yiyebilirim ama söyleyeceğim. Ben CS:GO'yu 800DPI 0.6 sens ile oyunyorum. Yani anlayacağınız mouse çok iyi okumalı. Çok hızlı döndürmeler yapıyorum ve eski kullandığım mouse bunu okuyamıyordu. Şu an G102 kullanıyorum memnunum. Mousepad olarak da 25 TL'ye aldığım 30*70 bir mousepad kullanıyorum. Size net bir şekilde söyleyebilirim gayet iyi. Bence pad için o fiyatlar değmez. Bu arada iyisini de kullandım bir fark hissetmedim.

Hocam arkanıza dönmeniz kaç dakika sürüyor?

:) yarım saniye içerisinde dönebiliyorum. Örnek gerekirse:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:) yarım saniye içerisinde dönebiliyorum. Örnek gerekirse:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yetenek isteyen bir iş hocam. Tebrik ederim. Kol yorulması gibi bir durum olmuyor mu?

Geri
Yukarı