Trust GXT 232 mantis gürültü tutma nasıl açılır?

Realtek sürücüsünü kurduysanız gelmesi gerek aslında. Kulaklığın kendi yazılımını varsa kullanın. Ayrıca 3.5 mm jak girişlerine takmanız daha iyi olacaktır.

@Shacola Realtek'ten açılıyor diye biliyorum. Sizin için bir sorun olmayacaksa birkaç soru sorabilir miyim mikrofon hakkında? Sanırım bimden aldınız. Ses kalitesi nasıl, memnun musunuz? Arctis 3 kullanıyorum mikrofonundan pek memnun değilim o sebepten almayı düşünüyorum. Çok fazla talep var mı mikrofona acaba? Bugün bime gidip bakacağım.

@Shacola Realtek'ten açılıyor diye biliyorum. Sizin için bir sorun olmayacaksa birkaç soru sorabilir miyim mikrofon hakkında? Sanırım BİM'den aldınız. Ses kalitesi nasıl, memnun musunuz? Arctis 3 kullanıyorum mikrofonundan pek memnun değilim o sebepten almayı düşünüyorum. Çok fazla talep var mı mikrofona acaba? Bugün BİM'e gidip bakacağım.

Ses kalitesi güzel işini görür fakat BİM'den zar zor aldım. Sabah erkenden gidip beklemen gerekiyordu şu an bulabileceğini düşünmüyorum.

Ses kalitesi güzel işini görür fakat BİM'den zar zor aldım. Sabah erkenden gidip beklemen gerekiyordu şu an bulabileceğini düşünmüyorum.
Bulunduğum caddedeki BİM'e gittim birkaç saat önce bize gelmedi dediler. Bu da Arctis 1 ve Rival 3 kadar talep görmüş demek. Biraz birikim yapıp Fifine K469 alacağım sanırım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı