Trust GXT 890 alınır mı?

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Trust GXT 890 artı ve eksileri nelerdir? Gamepower Saber de düşünüyorum karar veremedim hangisini alsam diye. Bol ışık ve rgb severim ama mantıklı bir tercih olması ışıktan önemli tabii ki ama yine de rgb vazgeçilmezimdir. Fikirlerinizi bekliyorum. (Max. 330 TL bütçem var artıramam)

Trust GXT 890 artı ve eksileri nelerdir? Gamepower Saber de düşünüyorum karar veremedim hangisini alsam diye. Bol ışık ve rgb severim ama mantıklı bir tercih olması ışıktan önemli tabii ki ama yine de rgb vazgeçilmezimdir. Fikirlerinizi bekliyorum. (Max. 330 TL bütçem var artıramam)
Kesinlikle Trust GXT 890 al. Gamepower merdiven altı üretilen bir markadır. Pardon marka dedim logo basandır.

Kesinlikle Trust GXT 890 al. Gamepower merdiven altı üretilen bir markadır. Pardon marka dedim logo basandır.
Hocam marka takıntılı değilim farketmez ikisinin de özellikleri aynı yazılım vs. olarak. Tipleri konusunda kararsızım genel olarak. Rahatlık ve konfor açısından

Trust GXT 890 artı ve eksileri nelerdir? Gamepower saber de düşünüyorum karar veremedim hangisini alsam diye. Bol ışık ve RGB severim ama mantıklı bir tercih olması ışıktan önemli tabii ki ama yine de RGB vazgeçilmezimdir. Fikirlerinizi bekliyorum. (Max. 330 TL bütçem var artıramam)

Gamepower aldım 12 gün sonra W tuşu basmamaya başladı iade ettim yarın Trust gxt890 alcvam.

Trust cada kötü klavye değil ancak Gamepower'la aynı oda logo basılmış bir versiyon yani Trust'ın kendi tasarımı değil.

Geri
Yukarı