Trust GXT 890 alınır mı?

Trust GXT 890 alınır mı arkadaşlar Red Switch bir klavye bakiyorum gayet güzel gözüküyor.

.
Kesinlikle alınabilir ben kullanıyorum rgb'si gayet güzel gözüküyor ve tuşları gayet kaliteli kesinlikle alabilirsiniz halen kullanıyorum

Bence alınmaz, uzun süredir kullanıyorum parmaklarım bana küfür ediyor. Bir daha ucuz markanın mebran klavyesini almam. Başka markaları tavsiye ederim. Red switch mebranların geneli zaten sert basımlı oluyor. Parmakları, alışık değilseniz yorar. Trust 890 Cada klavyesinde aşağıdaki logo kısmındaki ışık kapanmıyor ve çok güçlü. Gözüme lazer tutulmuştan beter oluyorum 5 saatten sonra. RGB'si güzel, her renk ve mod var. Ama RGB olmayan, yumuşak basımlı klavye tercih ederim. Gerçi ilk aldığımda yumuşaktı fakat 1 yıl geçtikten sonra tuşlar sertleşmeye başladı. Kısa süre kullanırım sonra satarım dersen alınabilir. Arada sırada tuşlar basmamazlık yapabiliyor özellikle "a" tuşu. Sonra kendiliğinden düzeliyor. Bunun yerine HyperX alloy veya Razer Cynossa daha iyi tercih olur hem de aynı fiyat seviyelerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı