Trust GXT 890 D&R'da İndirim

psychomax13

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
English Teacher
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir burada da 200 250 civarı bir klavye arayışı içindeydim. Burada bazı arkadaşlar Trust marka bu klavyeyi önerdiklerini görmüştüm ancak fiyat olarak bana fazla gelmişti. Neyse ki DR mağazasında şu anda özel fiyat ile 189 liraya satılıyor. Bu fiyata kendi internet sitesinde bile göremiyoruz. Amacım bu fiyatı size bildirmekti. Hoşuna giden ve indirimli bir fiyat arayan varsa mağazaya gidip alabilirsiniz. Ben kendime ve yeğenime olmak üzere iki adet aldım. Bunu almasaydım g213 düşünüyordum ancak bu fiyatı kaçırmak olmazdı.

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir burada da 200 250 civarı bir klavye arayışı içindeydim. Burada bazı arkadaşlar Trust marka bu klavyeyi önerdiklerini görmüştüm ancak fiyat olarak bana fazla gelmişti. Neyse ki DR mağazasında şu anda özel fiyat ile 189 liraya satılıyor. Bu fiyata kendi internet sitesinde bile göremiyoruz. Amacım bu fiyatı size bildirmekti. Hoşuna giden ve indirimli bir fiyat arayan varsa mağazaya gidip alabilirsiniz. Ben kendime ve yeğenime olmak üzere iki adet aldım. Bunu almasaydım g213 düşünüyordum ancak bu fiyatı kaçırmak olmazdı.
Eyvallah saolsin bende gidip direk aldim bu fiyata kaçmaz dedim

İnternet sitelerinde göremedim direkt mağazadan mı alınması gerekiyor?

Sadece mağazada var evet. Çok ilginç geldi bana da.
Yaşadığım yer cilalı taş devrine yeni geçtiği için D&R yok gidip alamıyorum. Netteki sitelerinde de tükendi yazıyor. Tam onu almayı düşünüyordum müthiş fiyatmış üzüldüm sabah sabah.

Bu klavyenin tuşları siliniyormuş ve daha sonra ışık sızdırıyormuş. Ben de almayı düşünüyordum bu yüzden vazgeçtim.

Neredeyse 3 aydır kullanıyorum, tuşları silinmedi ki zaten nasıl silinebilir ki? Tuşlar üzerinde herhangi bir boyayla yazılmış yazı yok. Şeffaflık ve altındaki ışık sayesinde tuşlar görülüyor. Gerçekten anlamadım bu tuşları siliniyor diyenleri. Neyse işte klavye kullanış olarak çok iyi bence, tüm karakterler Türkçe, soldaki Shift küçük yanında <>| işareti tuşu var çünkü, F tuşlarında ses açma kısma vs. şeyler var ama bunların özellikleri altında belirtilmemiş kendim deneyip buldum, kırmızı switch olması sayesinde hiç switch sesi de duyulmuyor ama tuşun yüzeye tık tık çarpma sesi çıkıyor tabi ki. Eksi bir özellik olarak sadece ışık şiddetini yetersiz buluyorum o kadar. Full RGB olmasından dolayı tuşlara tek tek istediğiniz rengi uygulamasından atayabiliyorsunuz da. Bu fiyatlardaki başka klavyeler Full RGB değil, 3 veya 7 bölgesel aydınlatmalı oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı